Newsy

Nie żyje 37-letni aktor. Krzysztof Chromiński grał m.in. w "Na Wspólnej" i "Drugiej szansie"

Newsy

czarny-bez/Getty Images

Aktor Krzysztof Chromiński 19 czerwca uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Trafił do jednego z łódzkich szpitali na oddział intensywnej terapii, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Teraz dowiadujemy się, że mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł 26 czerwca. Miał zaledwie 37 lat.

Nie żyje Krzysztof Chromiński

Krzysztof Chromiński kilka dni temu jechał autem w stronę rodzinnego Bełchatowa. We wsi Huta Dłutowska doszło do feralnego wypadku. Podczas manewru wyprzedzania aktor stracił panowanie nad kierownicą. Jego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Świadkowie zdarzenia wezwali na pomoc służby. Chromiński nie mógł samodzielnie wydostać się z pojazdu. Dopiero po interwencji strażaków udało się go uwolnić.

Mężczyzna w wypadku doznał bardzo poważnych obrażeń. Natychmiast przetransportowano go do szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Na miejscu był pod stałą opieką specjalistów, którzy przez tydzień starali się go uratować. Niestety, w sobotę 26 czerwca Krzysztof Chromiński zmarł.

Krzysztof Chromiński - kim był?

Krzysztof Chromiński pochodził z Bełchatowa, miał 37 lat. Był absolwentem łódzkiej szkoły filmowej. Od lat pracował w zawodzie, grał drugoplanowe oraz epizodyczne role w filmach i serialach. Na wielkim ekranie można było go zobaczyć m.in. w "Polityce" Patryka Vegi. Z kolei w telewizji wystąpił w takich produkcjach jak "Na Wspólnej", "Druga szansa" czy "Wesołowska i mediatorzy".

Zobacz wideo: Znużenie i senność największymi wrogami kierowcy? System monitorowania zmęczenia obowiązkowy w każdym nowym samochodzie

Zobacz także:

Jak wygląda matka w bikini, kiedy krzyczy na dzieci, by przestały się kłócić? Zdjęcie Oli Żebrowskiej podbija sieć

Janusz Gajos otrzymał Kamień Optymizmu. "Mam podejrzenie, że będzie nam go potrzeba coraz więcej"

Monika Richardson jak milion dolarów. Jej biała suknia zachwyciła gości charytatywnej gali

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości