Druga szansa

  Druga szansa

  Magdalena Berus pojawiła się na antenie TVN w 2016 roku. Wówczas u boku m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Macieja Musiałowskiego, Katarzyny Herman, Bartłomieja Topy oraz Rafała Królikowskiego zagrała w hitowym serialu pt. "Druga szansa". Wcielała się w postać Justyny, która tworzyła związek z serialowym Ksawerym Kryńskim. Później Magda wystąpiła jeszcze w "Zenku" i... zniknęła. Czy niebawem zobaczymy ją w kolejnej produkcji?

  Producenci "Drugiej szansy" zrobili fanom serialu niespodziankę. Choć 10 odcinek ostatniego, piątego sezonu już za nami, na Player.pl możemy zobaczyć tzw. epilog. W odcinku extra zobaczymy szczęśliwe zakończenie perypetii głównych bohaterów - ślub Moniki i Piotra. Czy ceremonia odbyła się bez niespodzianek? I czy powrót na plan po zakończeniu zdjęć był miłym doświadczeniem dla aktorów? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Twórcy „Drugiej Szansy” przygotowali coś bardzo wyjątkowego dla fanów tego serialu. Czego mogą spodziewać się widzowie? Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w produkcji Krystynę Tkacz i Rafała Królikowskiego, aby zapytać, jak wspominają pracę na planie serialu i, czy żałują, że 5. sezon "Drugiej Szansy" jest ostatnim.

  Magdalena Różczka i Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" grają małżeństwo. Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorzy grają zakochanych. Ostatni raz Rożczkę i Królikowskiego oglądaliśmy razem na ekranie w "Lejdis". Jak im się pracowało tym razem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Monika Mariotti w serialu "Druga Szansa" gra przyjaciółkę głównej bohaterki Moniki Boreckiej. Monikę możemy oglądać również na deskach kilku warszawskich teatrów. Aktorka ma również swój podróżniczy program. Kiedy i jak Mariotti odpoczywa? I dlaczego swój prywatny czas Monika dzieli między Włochami, Polską a Łotwą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Kasia Nosowska zagrała w 5. sezonie Drugiej Szansy. W jaką postać się wcieliła? Co czeka główną bohaterkę serialu Monikę Borecką? Z aktorami grającymi w Drugiej Szansie rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marcina Bosaka i Aleksandrę Popławską, bohaterów "Drugiej Szansy". Niestety piąta transza serialu ma być tą ostatnią. Kim są grane przez aktorów postacie? Dlaczego ich serialowa relacja jest obciążona żalem? Czy aktorom będzie szkoda pożegnać się z produkcją? Jak wspominają prace na planie serialu?

  W piątym sezonie "Drugiej szansy" Monika Borecka obejmuje stanowisko redaktor naczelnej kobiecego magazynu. Jak się czuje w nowej roli? Czy jest wymagającą szefową dla swoich pracowników? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła Małgorzatę Kożuchowską w redakcji "Sobą być".

  Byliśmy z kamerą na planie piątego sezonu "Drugiej Szansy". Do Michała Żurawskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego, których znamy z poprzednich transz serialu dołączyły panie: Karolina Gorczyca i Agnieszka Żulewska. Kim są nowe postacie? I w czyim życiu namieszają? Sprawdziła to dziennikarka Dzień dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W piątym sezonie „Drugiej szansy” zostanie poruszony temat przemocy wobec kobiet. Czy inspiracją dla scenariusza była akcja #MeToo? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN odtwórczynię głównej roli w serialu Małgorzatę Kożuchowską. Czy granie bolesnych scen było dla niej trudne? Czy prywatnie zetknęła się z problemem wykorzystywania kobiet?

  W Drugiej Szansie Wojciech Mecwaldowski wciela się w rolę Grzegorza - ojca samotnie wychowującego kilkuletniego syna. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy trudno gra się z dziećmi. Naszymi gośćmi byli również: serialowy syn Wojtka Alan Włodarski i jego mama Anna Włodarska. W jakim wieku Alan trafił do agencji filmowej? Czy gra w serialu zmieniła chłopca?

  4. grudnia zobaczymy finałowy odcinek czwartego sezonu serialu "Druga Szansa". Co stanie się z Jakubem Zeitem, granym przez naszego gościa Rafał Królikowskiego? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN samego Rafała, który opowiedział nam o pracy na planie serialu. Czy sprawiła mu radość ta rola?

  "... dotykam różnych rzeczy, których ja prywatnie bym nie dotknął. Poznaje ludzi, których bym nigdy nie poznał i latam po świecie z pracą, a nie po pracę". Co sprawiło, że nieśmiały chłopak został aktorem, kiedy przełamał w sobie opór do publicznych wystąpień, ... i czego możemy się spodziewać po najnowszych odcinkach Drugiej Szansy - "Teraz dotykamy więcej tematów mocnych, życiowych, które nas potrafią przyturbować"? Naszym gościem był Wojciech Mecwaldowski.

  Janusz Chabior i Magdalena Berus opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o tym, co wydarzy się w dzisiejszym docinku "Drugiej szansy". Jak aktorom współpracuje się ze sobą na planie? Czy specjalnie do "Drugiej szansy" nauczył się grać na gitarze? Czy postać Magdy Berus w serialu wzorowana była na Amy Winehouse?

  "Monika musiała się dźwignąć, odnaleźć w życiu nowy sens" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska. Czy tym nowym sensem będzie nowy mężczyzna na drodze Moniki Boreckiej? Na ile aktorka ma wpływ na to, co dzieje się w życiu jej bohaterki? Gdzie podział się tzw. "glamour", którego pełno było w pierwszym sezonie "Drugiej szansy"? A jak wygląda życie prywatne Kożuchowskiej? Czy w domu faktycznie pierze, sprząta i gotuje? I jak narodziła się jej miłość do piłki nożnej?

  W "Drugiej szansie" Radosław Pazura wciela się w rolę komisarza Borysa Kozłowskiego. Co wydarzy się w życiu tego bohatera? W jakich innych produkcjach aktor spotkał się z Małgorzatą Kożuchowską? Rozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Do obsady Drugiej szansy dołączył Marcin Perchuć. Kogo zagra? Co nowego wydarzy się w życiu Moniki Boreckiej? Z Marcinem Perchuciem i Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktorzy spotkali się już wcześniej na planie jakiejś produkcji?

  O swoim udziale w Azja Express mówi: "Tam było dużo ze mnie, tam nie było grania, bo nie jechałem grać w filmie, wymyślać roli. To było bliskie mnie". Teraz dołączył do obsady serialu "Druga Szansa", czy w roli serialowego Piotra odnajdziemy dużo Michała Żurawskiego? "Druga Szansa" w TVN w poniedziałek o 21.30. Zapraszamy.

  Koniec 3. sezonu "Drugiej szansy" wstrząsnął chyba każdym fanem serialu. W serialu minął rok od śmierci Marcina (w tej roli Bartłomiej Świderski). To właśnie moment, w którym zaczyna się 4. sezon "Drugiej Szansy". Czy Monika otrząsnęła się już po tragicznych wydarzeniach? Jak śmierć ukochanego wpłynęła na jej życie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał o to Małgorzatę Kożuchowską. Jakie nowe postaci pojawią się w tym sezonie? Kto wróci do serialu po przerwie? A co wydarzy się u znanych już nam dobrze bohaterów?

  W poniedziałek rozpoczyna się 4. sezon serialu Druga szansa. Na plan wysłaliśmy Kingę Burzyńską, aby dowiedziała się, jakie wątki pojawią się tym razem. Kto zagra mężczyznę, który pojawi się w życiu Moniki Boreckiej? Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała z Małgorzatą Kożuchowską. Dowiedzieliśmy się również jakich mężczyzn lubi aktorka.

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Dziś o 21.30 ostatni odcinek "Drugiej Szansy". Co się w nim wydarzy? Z Bartłomiejem Topą (serialowy Adam) spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Gdzie aktor odnajduje spokój? Dlaczego do tej pory nie występował na deskach teatru? Jak wygląda jego poranna rutyna? I czemu nazwał swojego psa Ściema?

  Jak wyglądają kulisty powstania polskich seriali: "Druga Szansa" i "Diagnoza"? Dlaczego producenci postanowili, że powstanie kolejny sezon "Drugiej Szansy"? Czy Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska są faktycznie skonfliktowane? I czy Maciej Zakościelny po raz kolejny podbije serca widzów rolą przystojnego lekarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z aktorami obu seriali. Zobaczcie, czego się dowiedziała!

  Paweł Królikowski dołączył do obsady Drugiej szansy. Gra w serialu brata swojego brata - Rafała Królikowskiego. Czy to pierwsza produkcja, w której zagrali razem? Czy ta rola była dużym wyzwaniem? Jak bardzo bracia są ze sobą związani w życiu prywatnym? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Nowym pracownikiem bohaterki serialu Druga Szansa Moniki Boreckiej został Jacek. Jak rozwiną się ich relacje? Z aktorami odtwarzającymi te postacie: Małgorzatą Kożuchowską i Mateuszem Banasiukiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie "Drugiej szansy" rozmawiała z Magdaleną Boczarską i Mikołajem Rozmerskim, serialowymi aktorami: Sarą i Kamilem. Jakie transformacje przeszły ich postacie i czy połączy je uczucie? Czy Boczarska "gwiazdorzy" na planie i, dlaczego cała ekipa jest przez nią "w stresie"?

  Jak myślicie, kogo zagra Radosław Pazura w serialu "Druga Szansa", co wspólnie z Bartłomiejem Topą robili przed sklepem obuwniczym i ... kto jest ojcem dziecka Moniki Boreckiej?