Na Wspólnej

  Joanna Jabłczyńska opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim, jak przez ostatnie dekady rozwijała się jej kariera i, przy okazji, oprowadziła reportera po planie "Na Wspólnej".

  Jak gwiazdy wspominają swój pierwszy dzień na planie?

  "Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych i najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Widzowie od 20 lat śledzą losy mieszkańców najpopularniejszej ulicy w Polsce. Z okazji jubileuszu serial doczekał się nowej czołówki. Telewidzowie zobaczą ją już w poniedziałek, 29 sierpnia. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Z jakimi trudnościami będą musieli się zmierzyć bohaterowie "Na Wspólnej"?

  "Na Wspólnej" to serial, który na antenie stacji TVN emitowany jest od 2003 roku. Produkcja nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością i każdego dnia przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym - 3478 - odcinku lojalność Basi wobec męża zostanie wystawiona na próbę. Czy uwierzy w zdradę męża?

  Serial "Na Wspólnej" nieprzerwanie przyciąga przed ekrany miliony widzów. W premierowym, 3476. odcinku Janek będzie musiał ponieść konsekwencje swojego wybryku. Jaka kara czeka chłopaka?

  "Na Wspólnej" to jeden z najchętniej i najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. W premierowym - 3475 - odcinku Lew dowie się, że szwajcarska klinika nie podejmie się leczenia jego żony. Czy znajdzie wyjście z tej niełatwej sytuacji? Czy uda mu się znaleźć alternatywne rozwiązanie?

  "Na Wspólnej" to serial, który emitowany jest przez stację TVN nieprzerwanie od 2003 roku. W premierowym 3474. odcinku Kuba zostanie oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Jakie wnioski z całego zajścia wyciągnie chłopak?

  Serial "Na Wspólnej" jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku. Produkcja idzie z duchem czasu wprowadzając nowe, ciekawe wątki. A co wydarzy się w 3473. odcinku?

  Najnowszy - 3472. odcinek "Na Wspólnej" - przyniesie sporo zawirowań. Michał zaczyna bowiem popadać w nałóg, a Smolny atakuje Polę. Co z tego wyniknie?

  "Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Mimo upływu czasu - jego popularność nie maleje. W najnowszym - 3471 - odcinku Weronika stanie przed dylematem. Czy uwierzy w wersję swojej klientki i zgodzi się jej pomóc?

  "Na Wspólnej" obecny jest na antenie stacji TVN od 2003 roku. Od tamtej pory serial każdego dnia przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym 3470 odcinku Daria przyzna, że niewłaściwie ulokowała swoje uczucia. Co z tego wyjdzie?

  "Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Co wydarzy się w najnowszym 3469 odcinku? Basia nie poznaje męża, który unika z nią kontaktu, a Pola knuje dalej, jak odsunąć Smolnego od scenariusza filmu.

  Serial "Na Wspólnej" emitowany jest przez stację TVN od 2003 roku i wciąż ciszy się ogromną popularnością. W premierowym odcinku silna wola Michała zostanie wystawiona na najwyższą próbę. Czy mężczyzna zdoła oprzeć się pokusie?

  "Na Wspólnej" należy do jednych z najdłużej nadawanych i najchętniej oglądanych polskich seriali. W najnowszym 3467 odcinku Roman Hoffer wpadanie w niemałe tarapaty i zostanie aresztowany. Czym sobie na to zasłuży? Czy sytuację uda się wyjaśnić?

  Najnowszy 3466. odcinek serialu nie pozwoli widzom odejść od odbiorników.

  Serial "Na Wspólnej" emitowany jest przez stację TVN od 2003 roku. Losy bohaterów każdego dnia śledzą miliony widzów. W najnowszym odcinku wyjdzie na jaw, że Kuba sprzedaje niebezpieczne dla zdrowia i życia tabletki.

  "Na Wspólnej" przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym 3464 odcinku Roman odkryje, że ktoś się pod niego podszywa i bierze pożyczki na jego nazwisko. Czy uda mu się wyjaśnić sprawę?

  Serial "Na Wspólnej" emitowany jest od 2003 roku i wciąż cieszy się ogromną popularnością. W najnowszym - 3463 - odcinku Zakościelni odkrywają, że ich dziecko nawiązało kontakt z pedofilem. Czy zdołają ochronić swoją pociechę?

  "Na Wspólnej" to produkcja TVN, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W czwartek, 21 lipca, stacja wyemituje premierowy - 3462 - odcinek. Co się w nim wydarzy?

  Serial "Na Wspólnej" należy do jednych z najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych. Każdego dnia oglądają go tysiące wiernych fanów. 20 lipca zostanie wyemitowany 3461 odcinek. Co się w nim wydarzy?

  "Na Wspólnej" to serial, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Każdego dnia przyciąga przed telewizory wiernych widzów. Co wydarzy się 3460 odcinku? Z jakimi nowymi wyzwaniami będą musieli się zmierzyć bohaterowie produkcji?

  - Witaj na świecie - napisała aktorka.

  "Na Wspólnej" to serial, który od wielu lat cieczy się ogromną popularnością. Każdego dnia miliony widzów zasiadają przed telewizorem i śledzą losy bohaterów produkcji. Co wydarzy się kolejnym odcinku?

  Marysia spotyka się z pedofilem. Sprawdź streszczenie.

  Aktorka ma powody do radości.

  Adama Fidusiewicza i jego wujka Leszka łączy niezwykła więź i porozumienie dusz. Oboje są artystami, dzięki czemu nadają na tych samych falach.

  To radosny czas w życiu gwiazdy. Informację, że spodziewa się dziecka, przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy.

  Ołeh Sawkin polskim widzom dał się poznać jako Borys Orłow w "Na Wspólnej". W najnowszym wywiadzie zdradził, czym obecnie się zajmuje oraz jak wspomina swoją przygodę z TVN-owskim serialem.

  "Co ty masz na tym paszczydle?" - usłyszała od koleżanki z branży.

  W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl", aktorka opowiedziała o kompleksach, które narastały w niej przez lata i wyznała, do czego doprowadziły.