wypadek samochodowy

  We wtorek, 27 września o godzinie 18:00 w całej Polsce usłyszymy syreny. - Zachęcamy również inne służby do dołączenia do tej akcji - czytamy w komunikacie Państwowej Straży Pożarnej.

  61-latek potrącił cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

  Skąd ta nazwa? Jak działają?

  Pochodząca z Wielkopolski czteroosobowa rodzina zginęła w wypadku samochodowym na drodze krajowej numer 10. Z ustaleń policji wiadomo, że wracali z letniego wypoczynku. Mężczyzna podejrzany o spowodowanie wypadku nie pamięta, jak do niego doszło.

  Ostatnim życzeniem Anne Heche było oddanie narządów do przeszczepu. Jej wola została spełniona. Jak podają zagraniczne media, organy amerykańskiej aktorki trafiły do ośmiu osób.

  Funkcje życiowe są utrzymywane przy pomocy specjalistycznej aparatury. Rodzina gwiazdy wydała oświadczenie.

  Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę po południu na drodze S22 w Kamienniku Wielkim (woj. warmińsko-mazurskie).

  Samochód uderzył w dom, wzniecając pożar.

  W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby.

  Na odcinku drogi między Bydgoszczą a Świeciem doszło do tragedii. W wypadku samochodowym zginęły cztery osoby. Ich samochód został zmiażdżony między ciężarówkami.

  Sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

  "Powiedzieli, że jedna noga do ucięcia" - wspomina.

  22 października 2020 roku we wsi Gilowice na Żywiecczyźnie doszło do tragicznego wypadku. Kierowca potrącił ciężarną Małgorzatę i jej 3-letnią córkę Laurę. Krzysztof S. 4 kwietnia 2022 roku usłyszał wyrok. Sprawę opisała Małgorzata Goślińska w reportażu dla tvn24.pl.

  Prokuratura szuka świadków wypadku.

  Problem lęku przed prowadzeniem pojazdu zdarza się często. Niektórzy czują strach, jeszcze zanim wsiądą do samochodu, ale są w stanie jeździć, inni, choć zrobili prawo jazdy, wkładają je do szuflady i nie wyjmują przez wiele lat, a czasem nawet przez całe życie. Czy strach przed jazdą samochodem da się pokonać?

  8 lutego James Dean obchodziłby 91. urodziny. Jaki był na co dzień i w kim się podkochiwał?

  Maja Bohosiewicz opisała w mediach społecznościowych wypadek, jaki spotkał ją w Emiratach Arabskich. Jak się okazuje, aktorka jadąc po jednej z ulic Dubaju wypożyczonym samochodem, miała kolizję. Choć nikomu nic się nie stało, a gwiazda wylądowała na komisariacie policji.

  Arnold Schwarzenegger uległ poważnemu wypadkowi. Zdjęcia ze zdarzenia drogowego budzą ogromne emocje. Znany jest stan zdrowia aktora i kobiety, która była w drugim aucie.

  "Jego ojciec zawsze mówił, że gospodarstwo może upaść, ale nie pozwoli, żeby syn poszedł siedzieć"

  Zrozpaczona matka: "Śpieszył się, żeby zabić moje dziecko".

  Od kilku dni w mediach głośno jest o wypadku, który spowodował kierowca będący pod wpływem alkoholu. W zderzeniu dwóch aut zginęło młode małżeństwo, które osierociło trzech synów. Sprawa bardzo poruszyła Joannę Racewicz. - Nie potrafię wyobrazić sobie, co ma w głowie pijany drań, który wkłada kluczyki w stacyjkę samochodu - podkreśla dziennikarka w poruszającym poście.

  W miejscowości Rzęsna Ruska doszło do tragicznego wypadku. 11-letni chłopiec, który kierował samochodem, stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu. Zginął na miejscu w wyniku doznanych obrażeń.

  Aktor Krzysztof Chromiński 19 czerwca uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Trafił do jednego z łódzkich szpitali na oddział intensywnej terapii, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Teraz dowiadujemy się, że mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł 26 czerwca. Miał zaledwie 37 lat.

  Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, podzieliła się w mediach społecznościowych traumatycznym przeżyciem. Kierowca, z którym jechała, wpadł w poślizg. Samochód został zmasakrowany, a ona przeżyła chwilę grozy. - W głowie pojawia się czarna wizja – napisała dziennikarka.

  Dagmara Kaźmierska ma za sobą wyjątkowo trudne przeżycie, które do dzisiaj przysparza jej wielu problemów ze zdrowiem. Dwa lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Po szeregu operacji, ciągle dochodzi do siebie. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, "Królowa życia" opowiedziała o przebiegu leczenia. - Są momenty, że czuję się wybrakowana. Nie będę kozaczyć, że jest okej - mówiła.

  W Lęborku, w województwie pomorskim, doszło do poważnego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił trzyletnią dziewczynkę. Z informacji przekazanych przez policję wiadomo, że dziecko zostało przewiezione do szpitala.

  Wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już w piątek. Tego dnia wszystkie niedopowiedzenia staną się jasne, a widzowie usłyszą ostateczną decyzję par. Jak się okazuje, w ostatnim czasie nie wszystkim sprzyjało szczęście. Jeden z uczestników, Maciej miał wypadek samochodowy. Widok poturbowanej twarzy zszokował fanów. Co się wydarzyło?

  Do groźnie wyglądającego wypadku w Warszawie doszło w Warszawie. Samochód jadący obwodnicą przebił barierkę i spadł na ścieżkę rowerową. Kierująca nim kobieta była kompletnie pijana.

  Policja zatrzymała sprawcę śmiertelnego potrącenia, do którego doszło w piątkowy wieczór w Przęsławicach (woj. mazowieckie). Kierujący białym SUV-em mężczyzna uderzył w wózek, w którym znajdowało się 15-miesieczne dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia.

  Piotr Świąc, wieloletni dziennikarz TVP, zginął w wypadku samochodowym. Miał 54 lata. Do tragedii doszło w nocy na drodze krajowej nr 20 w Borczu (Pomorskie).