wypadek samochodowy

  wypadek samochodowy

  Od kilku dni w mediach głośno jest o wypadku, który spowodował kierowca będący pod wpływem alkoholu. W zderzeniu dwóch aut zginęło młode małżeństwo, które osierociło trzech synów. Sprawa bardzo poruszyła Joannę Racewicz. - Nie potrafię wyobrazić sobie, co ma w głowie pijany drań, który wkłada kluczyki w stacyjkę samochodu - podkreśla dziennikarka w poruszającym poście.

  Dagmara Kaźmierska ma za sobą wyjątkowo trudne przeżycie, które do dzisiaj przysparza jej wielu problemów ze zdrowiem. Dwa lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Po szeregu operacji, ciągle dochodzi do siebie. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, "Królowa życia" opowiedziała o przebiegu leczenia. - Są momenty, że czuję się wybrakowana. Nie będę kozaczyć, że jest okej - mówiła.

  Opady śniegu i oblodzenie dróg znacząco utrudniają jazdę samochodem. W takich warunkach nietrudno o wypadek czy stłuczkę. Jak się zachować, gdy dojdzie do kolizji? Czy wzywanie policji zawsze jest konieczne? Na te i inne pytania - w rozmowie z Marcinem Sawickim - odpowiedział Sylwester Pawłowski z projektu edukacyjnego Świadomy Kierowca.

  Ludwika Kropiwnicka przeżyła ciężki wypadek samochodowy, natomiast Piotr Sajdak - atak nożownika. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli nam swoje historie. Jak te zdarzenia wpłynęły na ich życie? Kto był ich największym wsparciem w trudnych momentach? Ludwice w studiu towarzyszyli rodzice i puchata wolontariuszka.

  Krzysztof Sałajczyk kilka lat temu uległ wypadkowi samochodowemu. Doszedł do zdrowia, chociaż lekarze dawali mu tylko 1 proc. szansy na przeżycie. Jak mówi, wypadek zmobilizował go do tego, aby pomagać innym. Do Zielonych Drzwi zaprosiła Krzysztofa Anna Maruszeczko. Zapytała go, jak długo dochodził do zdrowia, kto mu pomagał podczas rehabilitacji i w jaki sposób on sam wspiera potrzebujących. Powiedział również o batalii, jaką stoczył, aby uzyskać odszkodowanie.

  Dwa lata temu Daria Pyszewska uległa wypadkowi samochodowemu. Jej stan wskazywał na to, że już nigdy nie będzie chodzić. Tymczasem Daria, dzięki wierze i ciężkiej pracy, stanęła na własnych nogach. Ba, nie tylko stanęła, ale zaczęła również chodzić! Jak doszło do wypadku? Czy ćwiczenia, które wykonuje sprawiają jej ból? Czy podczas chodzenia czuje jakiś dyskomfort? Darię i jej terapeutkę Karolinę Kluczyńską gościliśmy na kanapach Dzień Dobry TVN. Gratulujemy obu Paniom i wierzymy, że Daria będzie robiła postępy.

  Piosenkarka Ada Szulc na początku sierpnia została potrącona przez samochód. Jak doszło do wypadku i kto ponosi za niego winę? Jakich doznała obrażeń i jak się teraz czuje? Kto udzielił jej pomocy? Jak długo Ada Szulc nie chciała zobaczyć swojej twarzy po wypadu? Z Adą Szulc spotkała się w Krakowie dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. TO PIERWSZY WYWIAD Z ADĄ SZULC PO WYPADKU.

  Uderzenie, twarz córeczki i jedna myśl: "Czy przeżyjemy?" - oto co zapamiętała z wypadku samochodowego aktorka i modelka Magda Modra. Po wypadku była o krok od śmierci. Na szczęście jedna myśl trzymała ją przy życiu i pozwoliła wyjść z opresji. Jaka? Co zmieniło się w jej życiu od czasu wyjścia ze szpitala?

  Kiedy miał 8 lat wpadł pod ciężarówkę. Przeszedł trzy trepanacje czaszki. Był w śpiączce trzy miesiące. Kiedy się obudził - świat stał mu się obcy. Po latach rehabilitacji pozostał mu niedowład prawej części ciała. Dziś startuje w najbardziej forsownych biegach świata. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Darek Strychalski.

  Marcin Halbiniak jest znany przede wszystkim z serialu Detektywi. Jakiś czas temu bardzo ucierpiał w wypadku samochodowym. Złamania jego kości były bardzo poważne. Lekarze mówili, że rehabilitacja może potrwać dłużej niż 2 lata. Marcin nie chciał tak długo czekać. Co było powodem, dla którego zawalczył o pełną sprawność? I czy ją odzyskał? O tym powiedział w Dzień Dobry TVN. Brawo Marcinie!

  Miała wypadek samochodowy, po którym lekarze nie dawali jej dużych szans na przeżycie. Rodzice byli przygotowani na najgorsze. Jednak po trzech miesiącach Ludwika odzyskała świadomość, a od czterech lat pracuje nad sobą, aby odzyskać sprawność i energię. Co do tej pory udało jej się zrobić? W jaki sposób wypadek wpłynął na jej psychikę? Ludwiko, trzymamy za Ciebie kciuki, mocno!

  Strażak Sławomir Wilczyński udowadnia, że wystarczy wierzyć i chcieć, by wyjść nawet z największej opresji. Pan Sławomir, będąc na służbie, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Stracił obie nogi i nie może już wrócić do pracy. Dlaczego firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić mu odszkodowania? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "To cud, że żyję".

  Ewelina Lis - dziennikarka Radia Wrocław, chwilowo w Krakowie. Ciężko pracuje, by znów zasiąść przed mikrofonem. Ewelina uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Nie wiadomo było, czy Ewelina Lis będzie jeszcze chodzić. Teraz zamienia szpitalne łóżko i korytarze na miejsca, do których jeszcze kilka miesięcy temu nie dotarłaby. Poznajcie historię bohaterki cyklu "To cud, że żyję".