nie żyje

  Ewa Ampulska odeszła 23 września 2022 roku. Aktorka miała 43 lata. Znana była m.in. z seriali "Usta Usta", "Kryminalni" i "Na Wspólnej".

  Zmarła Ilona Kuśmierska-Kocyłak. Aktorka znana widzom z trylogii Sylwestra Chęcińskiego: "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć" miała 74 lata. W poruszających słowach pożegnał ją mąż Ireneusz Kocyłak, aktor.

  Henry Silva - znany z takich filmów jak "Ocean's Eleven" czy "Johnny Cool" - nie żyje. Hollywoodzki aktor zmarł w przededniu swoich 95. urodzin. Przyjaciele żegnają go w sieci.

  Królowa Elżbieta II nie żyje. Brytyjska Monarchini zmarła w wieku 96 lat. W tym roku obchodziła Platynowy Jubileusz panowania. Jak wyglądała jej młodość i kiedy poznała swojego męża, księcia Filipa?

  W niedzielę 28 sierpnia Agnieszka Zyskowska zmarła po długiej walce z nowotworem. Środowisko piłki siatkowej pogrążyło się w żałobie. O śmierci koleżanki poinformowała Paulina Boś.

  Aktorka miała 91 lat.

  Aktorka miała 49 lat.

  Denise Dowse dwa tygodnie temu zapadła w śpiączkę. Siostra aktorki przekazywała fanom na bieżąco informacje o jej stanie zdrowia. Niestety, ostatnia z wieści jest wyjątkowo smutna. Gwiazda znana m.in. z "Beverly Hills, 90210" zmarła.

  Nie żyje Hana Mazi Jamnik, jedna z najbardziej obiecujących młodych zawodniczek w narciarstwie biegowym. Reprezentantka Słowenii zginęła w tragicznym wypadku podczas treningu. Miała zaledwie 19 lat.

  Roger E. Mosley nie żyje. Amerykański aktor filmowy i telewizyjny, reżyser i scenarzysta był znany z kultowego serialu "Magnum". Gwiazdor miał 83 lata. Jaka była przyczyna jego śmierci?

  Karolina Brzuszczyńska przez wiele miesięcy wspierała swojego brata w ciężkiej chorobie. Mężczyzna zmagał się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Mimo leczenia nie udało się go uratować.

  W branży filmowej pracował ponad pół wieku.

  Zygmunt Józefczak odszedł w wieku 75 lat. O śmierci aktora poinformował Narodowy Stary Teatr im. H. Modrzejewskiej, z którym związany był przez pół wieku. Na razie nie są znane przyczyny śmierci artysty.

  Shonka Dukureh nie żyje. Gwiazda zdobyła dużą popularność za sprawą występu w kinowym hicie "Elvis", w reżyserii Buza Luhrmanna.

  Aktorka od dawna zmagała się z poważną chorobą.

  Zmarła Ivana Trump. Pierwsza żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa miała 73 lata. O śmierci amerykańskiej bizneswoman poinformował m.in. jej były mąż i syn Eric.

  Nie żyje Anna Jakubowska, pseudonim "Paulinka". Uczestniczka powstania warszawskiego i sanitariuszka batalionu "Zośka" odeszła w wieku 95 lat. O jej śmierci poinformował m.in. Jan Ołdakowski i Rafał Trzaskowski.

  Nie żyje James Caan. Amerykański aktor znany m.in. z ról Sonny'ego Corleone w "Ojcu chrzestnym" i ekranizacji powieści Stephena Kinga "Misery" zmarł w wieku 82 lat. Wiadomość przekazała na Twitterze jego rodzina.

  Cieszył się uznaniem publiczności i krytyków za sprawą osobliwego podejścia do interpretacji dzieł Szekspira.

  Matthew Crawford nie żyje. Mężczyzna miał 37 lat i uważany był za najgrubszego Brytyjczyka. W krytycznym momencie ważył 350 kg i zajmował 4 szpitalne łóżka. O jego śmierci poinformowały zagraniczne media.

  Jurij Szatunow nie żyje. Muzyk znany był szerszej publiczności m.in. z utworu "Biełyje rozy". Wokalista grupy Łaskowyj Maj zmarł prawdopodobnie z powodu ataku serca - takie informacje podaje Interfax. Miał 48 lat.

  Media obiegła smutna informacja o śmierci 18-letniego aktora. Tyler Sanders był znany z wielu produkcji, a jego role były doceniane. Nic nie wskazywało na to, że może się pożegnać z życiem.

  Cooper Noriega - gwiazdor TikToka - nie żyje. Został znaleziony martwy na parkingu centrum handlowego w Los Angeles. Jego marzeniem było otwarcie własnego ośrodka odwykowego.

  45-letnia Kasia Gallanio nie żyje. Była księżniczka Kataru z polskimi korzeniami została znaleziona martwa w swoim domu w Marbelli w Hiszpanii. Podano wstępną przyczynę zgonu.

  Major Maria Mirecka-Loryś odeszła w wieku 106 lat. Była działaczką obozu narodowego, komendantka Narodowego Zjednoczenia Wojskowego Kobiet.

  Maja Lidia Kossakowska była nazywana pierwszą damą polskiej fantastyki. W jej bogatym dorobku literackim znalazło się wiele nieprzeciętnych dzieł.

  Zmarł znany grecki kompozytor Vangelis. W 1982 roku dostał Oscara za muzykę do filmu "Rydwany ognia". W chwili śmierci miał 79 lat.

  Nie żyje Jerzy Trela, wybitny aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Artysta stworzył wiele nieprzeciętnych kreacji, przez ponad cztery dekady związany był z krakowskim Starym Teatrem. Miał 80 lat.

  "Żona i córka były przy nim aż do ostatniej chwili". Ile miał lat?

  Dziennikarka arabskiej stacji telewizyjnej zginęła w trakcie relacjonowania wydarzeń w mieście Dżanin na Zachodnim Brzegu.