Newsy

Kinga i Karolina Pruś w coverze przeboju zespołu Perfect. Posłuchaj ich wersji "Kołysanki dla nieznajomej"

Newsy

Kinga i Karolina Pruś to bliźniaczki o odmiennych temperamentach, które łączy pasja do muzyki i duży talent. Teraz siostry pojawiły się w naszym programie i zaprezentowały nową wersję piosenki zespołu Perfect pt. "Kołysanka dla nieznajomej". Jak wypadły?

Kim są Kinga i Karolina Pruś?

Siostry Pruś mają po 31 lat i od zawsze przejawiały swoją miłość do muzyki. Przez lata pracowały nad warsztatem, szkoliły umiejętności wokalne i kończyły szkoły. Równocześnie brały udział w wielu konkursach i zwyciężyły m.in. Pif Paff Festiwal, co umożliwiło im nagranie części materiału na debiutancką płytę pt. "Kłębek", która ukazała się w 2017 roku.

- Dzięki rodzinie gramy i śpiewamy. Dodatkowo jedna rzecz sprawiła, że tworzymy. To ta cholerna rutyna, która u nas polegała na możliwości codziennego przyglądania się swojemu obliczu w twarzy obok. Tak. Każdy chce być wyjątkowy. My też - mówiły bliźniaczki w jednym z wywiadów.

Nowa płyta sióstr Pruś

Kinga i Karolina postanowiły tworzyć muzykę najbliższą swoim sercom. Intrygujące teksty ich piosenek oprawione są muzyką łączącą fascynację soulem oraz szeroko pojętą alternatywą.

W tym roku na rynku ma się ukazać nowa płyta bliźniaczek. Zapowiada ją singiel "W głowie" , o którym mówiły:

Wszystko zaczyna się w naszych głowach. Reszta to tylko to co tam sobie wybudujemy. Czasami więcej niż trzeba, czasami jest tam ponuro, a czasami mamy tam jedyny miły pokój dla siebie

Kinga i Karolina Pruś na scenie Dzień Dobry TVN

W naszym programie siostry wykonały cover kultowego utworu zespołu Perfect. Jak wam się podoba ich wersja "Kołysanki dla nieznajomej"?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości