Newsy

„Dzień Dobry TVN” liderem oglądalności w październiku!

Newsy

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
TVN
Prowadzący Dzień Dobry TVN

Najlepszy i najczęściej wybierany program śniadaniowy w Polsce? Oczywiście „Dzień Dobry TVN”! W październiku był liderem oglądalności wśród programów porannych zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej. Rośnie również grupa odbiorców strony internetowej i mediów społecznościowych.

„Dzień Dobry TVN” liderem oglądalności w październiku

Codziennie od 8:00 prowadzący poranny program „Dzień Dobry TVN” rozpoczynają dzień wspólnie z widzami w całej Polsce. Każdy odcinek wypełniony jest praktycznymi poradami dotyczącymi wielu dziedzin życia, rozmowami z inspirującymi postaciami, występami artystycznymi i reportażami o ważnej społecznie tematyce.

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN
Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN Nowi prowadzący najczęściej wybieranego programu śniadaniowego - Dzień Dobry TVN

„Dzień Dobry TVN” na pierwszym miejscu

W październiku 2021 r. nasz program zajął pierwsze miejsce pod względem wyników oglądalności w grupie ogólnej i komercyjnej. Odcinki oglądało średnio 381 tysięcy osób. W grupie komercyjnej udział w rynku telewizyjnym wyniósł 10, 71%. Największą widownię zgromadziły wydania weekendowe. Sobotnie i niedzielne odcinki oglądało średnio ponad pół miliona widzów.

„Dzień Dobry TVN” online

Dzień Dobry TVN to nie tylko program telewizyjny. To także chętnie odwiedzana strona internetowa i media społecznościowe z wyjątkowo zaangażowanymi odbiorcami. Coraz więcej osób ogląda nasze stories, live'y, filmiki na TikToku i dzieli się z nami swoimi historiami.

Poza artykułami nawiązującymi do treści na antenie, nasza internetowa redakcja tworzy liczne, własne cykle i rozmowy z inspirującymi osobami. To między innymi "Siła jest kobietą", "Inspirujące kobiety", "Moda na spacer", tematy związkowe, urodowe, zdrowotne, parentingowe, prawne, pyszne przepisy, porady, domowe sposoby i wiele innych. Nie brakuje również istotnych społecznie newsów czy ciekawych informacji o gwiazdach. Każdego dnia nasz program, strona i media społecznościowe stają się bogatsze w wyjątkowe treści, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy, że nas wybieracie!

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości