lider

    lider

    Najlepszy i najczęściej wybierany program śniadaniowy w Polsce? Oczywiście „Dzień Dobry TVN”! W październiku był liderem oglądalności wśród programów porannych zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej. Rośnie również grupa odbiorców strony internetowej i mediów społecznościowych.

    Pochodził z biednej rodziny - tata pracował na poczcie, w domu się "nie przelewało". Gdy po raz pierwszy znalazł się w pierwszej 400-tce najbogatszych ludzi, cieszył się, że może pochwalić się tym mamie. Teraz David Rubenstein sam podpytuje innych liderów, jak osiągnęli sukces. Anna Senkara sprawdziła, jakie są ich wspólne rady? Okazuje się, że do większości z nich możemy się łatwo dostosować.

    Lider z angielskiego "leader", czyli przewodnik. Może być duchowy czy polityczny. W Polsce po raz 7. odbędzie się 20. Szczyt Liderów. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Instytutu Przywództwa, Pastor Ewangelicznego Kościoła Metodystycznego. Jak być liderem a nie cheerleaderem? Ja wywierać wpływ odpowiedzialnie?

    Ma wadę serca, choruje od urodzenia, a czuje się coraz gorzej. Na muzyce, jak sam mówi, zarobił już ponad 10 milionów złotych i wygląda na to, że jest jednym z najbogatszych rencistów w Polsce. Czy Adam Konkol, liedr zespołu Łzy, nie boi się życia na pełnych obrotach? Czy nie ma dość polskiego show-biznesu? O swojej chorobie i pracy opowiedział Jolancie Pieńkowskiej w studiu Dzień Dobry TVN.