Gwiazdy

"Pajęczyna" nowy serial na Player.pl. O czym opowiada?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
"Pajęczyna" – premiera już dziś w player.pl

"Pajęczyna" to nowy serial, który od wtorku, 19 października, można oglądać na platformie Player.pl. O czym opowiada? Jakie gwiazdy będzie można podziwiać na ekranie? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

"Pajęczyna" - o czym jest serial?

"Pajęczyna" to nowość na platformie Player.pl. Premierowy odcinek będzie można zobaczyć we wtorek 19 października. W serialu obok Joanny Kulig zagrali Marek Kalita oraz Anna Kraszewska. Akcja dzieje się w dwóch ramach czasowych - w 1978 roku i 2010 roku.

- Gram prof. Giedrowicza, który w 1978 roku pracuje nad bombą termojądrową. Serial opowiada o tym, dlaczego ona nie powstała - mówił w Dzień Dobry TVN Marek Kalita.

Bohaterką z tamtego okresu jest również Anna Kraszewska. Aktorka wciela się w postać Jagody Titko, córki Teresy Titko (Anna Radwan), fizyczki i prawej ręki prof. Giedrowicza. - Wszystko, co dzieje się wokół budowy bomby, prowadzi do mnie. Śmierć mojej bohaterki jest kluczowa - opowiadała Anna Kraszewska. To właśnie ta sprawa przenosi widza do roku w 2010. - Moja siostra, Kornelia, którą gra Joanna Kulig, chce się dowiedzieć, co właściwie się stało - zdradziła nam Anna Kraszewska.

"Pajęczyna" - gdzie obejrzeć serial?

Anna Kraszewska w rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem przyznała, że budowanie swojej postaci było dla niej niezwykle ciekawym zadaniem. - Miałam specjalną charakteryzację. Musiałam nauczyć się grać na gitarze oraz śpiewać. Wiele osób pomagało mi wejść i stworzyć tę postać - podkreśliła aktorka.

W serialu obok Joanny Kulig, Marka Kality czy Anny Kraszewskiej pojawili się także Andrzej Grabowski, Mirosław Baka, Eryk Lubos czy Michalina Olszańska. Premierowy odcinek "Pajęczyny" od wtorku, 19 października, będzie obejrzeć na platformie Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości