Nowa oferta programowa stacji TVN. "Dawno nie mieliśmy takich rozwiązań. Każdego dnia - petarda"

Kończą się wakacje, lecz zaczyna się nowy sezon w stacji TVN. Nadchodzą jesienne premiery, gorące nazwiska i ciekawe programy, o których w Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak i dyrektor zarządzający platformy Player.pl, Maciej Gozdowski.

Jesienna oferta programowa TVN

W Dzień Dobry Wakacje Edward Miszczak zauważył, że Player urósł do ogromnych rozmiarów, a TVN i cała grupa Discovery ma dziś dwie ogromne odnogi, czyli telewizyjną i właśnie platformową. Powiedział, że po raz pierwszy "mamy wolność tworzenia", a ramówka już nie jest sztywnym wyznacznikiem tego, co możemy przygotować, lecz po prostu stanowi jeden z elementów.
- Nie mieliśmy takich rozwiązań dawno. Każdego dnia - petarda - stwierdził Edward Miszczak w Dzień Dobry Wakacje.
Nieustannie rozrasta się oferta internetowa, bo choć mówi się, że młodzi ludzie odchodzą od telewizji, badania udowadniają, że nie jest to prawda. Oni odchodzą jedynie od telewizora, jednak chętniej oglądają wszystko w sieci, gdzie do swoich ulubionych produkcji mogą wrócić w każdym momencie.
- Zmienia się trochę model konsumpcji i tego, jak oglądamy, ale na pewno nie oglądamy mniej - powiedział Maciej Gozdowski.

Seriale w Player.pl

Wśród produkcji dostępnych na platformie Player.pl znajdzie się wiele nowości. W naszym programie Maciej Gozdowski zauważył: "Seriale są bardzo interesującym elementem naszej oferty i w tym sezonie w zasadzie w każdym miesiącu będziemy mieli nowy serial. To jest dość unikalne i niesamowite".
- Zaczynamy od "Skazanej". (...) Zaraz po tym będziemy mieli niesamowitą historię osadzoną troszkę w PRL-u, troszkę w dzisiejszych czasach. "Pajęczyna" to historia o polskich próbach stworzenia atomu - opowiadał dyrektor zarządzający platformy Player.pl.
Oprócz tego ambitnego serialu pojawią się także "Prince Charming", w którym tytułowy książę będzie szukał swojego partnera wśród 13 singli w willi w słonecznej Hiszpanii. To pierwszy taki przełomowy program w Polsce, w którym miłość dwóch mężczyzn zostanie potraktowana na równych prawach. Nowością jest również "Kontrola", czyli kontynuacja hitu internetowego i miniserialu, który powstał jako etiuda szkolna i niespodziewanie stał się międzynarodowym hitem.
- Z tych tytułów jesteśmy niezwykle dumni. Bardzo się cieszymy, że twórcy "Kontroli" zdecydowali się - po genialnym pierwszym sezonie, który na świecie obejrzało ponad 50 mln ludzi - właśnie z nami wyprodukować drugi sezon tego niezwykle ciekawego serialu o miłości dwóch kobiet - mówił Maciej Gozdowski.

Nowości programowe TVN

Na antenie TVN z kolei pojawi się z kolei "Chyłka - Inwigilacja" oraz "Nieobecni", a nowością będzie "Receptura" (opowieść rozgrywająca się równolegle w okresie międzywojennym oraz obecnie; w rolach głównych m.in. Agnieszka Więdłocha, Mateusz Janicki, Joanna Brodzik i Cezary Żak), a także "Tajemnice miłości", które codziennie będą przedstawiać miłosne historie rodem z komedii romantycznych.
Z popularnych programów w każdy piątek o 20:00 emitowany będzie "Lego Masters", w środy o 21:30 widzom czas będzie umilała 10. edycja "Top Model", natomiast w soboty o 20:00 powróci "Mam talent" z nowym członkiem jury.
- Janek jest rewelacyjny. Jan Kliment po prostu ze swoim nieporadnym polskim, a trochę czeskim, jest tak komediowy, tak zabawny... W dodatku trochę zrobiliśmy taką pogodną, zwariowaną wersję - dodał Edward Miszczak.
Zobacz także:
Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości