Edward Miszczak

  W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

  "Rozrywka jest zawsze sercem telewizji".

  25 lutego 2022 roku wygasa koncesja stacji TVN7. W praktyce oznacza to, że kanał nie będzie już częścią telewizji naziemnej. TVN Grupa Discovery już od ponad roku czeka na przedłużenie prawa do nadawania, jednak Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wciąż nie udzieliła zgody. O przyszłości stacji mówił w Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

  17 grudnia Sejm uchwalił ustawę LEX TVN. Jest to atak na wolne media, który ma pozbawić widzów możliwości oglądania wszystkich kanałów TVN. My walczymy do ostatniej chwili. Aby wesprzeć i obronić stację, prosimy o podpisanie apelu. Dziękujemy za wsparcie.

  Wrzesień przyniósł ogromne sukcesy, ugruntowując TVN Grupę Discovery na pozycji najsilniejszego nadawcy w Polsce. Szczególnie bliskie sercu naszej redakcji jest uznanie dla Dzień Dobry TVN. Olbrzymią sympatią i zaufaniem widzów cieszą się również "Fakty" oraz TVN24 i TVN7.

  Kończą się wakacje, lecz zaczyna się nowy sezon w stacji TVN. Nadchodzą jesienne premiery, gorące nazwiska i ciekawe programy, o których w Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak i dyrektor zarządzający platformy Player.pl, Maciej Gozdowski.

  Lada dzień na antenie TVN pojawią się nowości. Edward Miszczak - dyrektor programowy stacji - opowiedział nam o niektórych propozycjach z wiosennej ramówki. Będzie się działo!

  - Testy trwają, dzisiaj też - zdradził dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak podczas wtorkowej prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zmiany będą bowiem dotyczyć również grona gospodarzy Dzień Dobry TVN. Kto do nich dołączy?

  Byliśmy z kamerą na corocznym spotkaniu filmowym organizowanym przez TVN na Festiwalu w Gdyni. Tutaj pojawiają się największe nazwiska polskiego kina i to tu stacja zapowiada swoje produkcje filmowe i serialowe. W tym roku to aż 6 filmów i 10 seriali. Jak zaznaczył dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak, TVN stał się prawdziwym domem produkcyjnym. Jakie produkcje zobaczymy w tym sezonie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Edwarda Miszczaka - dyrektora programowego TVN. Opowiedział o dołączeniu do Discovery Communications oraz oczywiście o naszej jesiennej ramówce! Jakie nowe produkcje pojawią się na antenie TVN? Na które znane serie nie możecie się już doczekać?

  20 lat telewizji TVN, zdaniem Marcina Prokopa, minęło jak jeden dzień. Dokładnie 3 października 1997 roku uruchomiono telewizję TVN i wyemitowano pierwsze wydanie Faktów TVN. Od 20 lat TVN wyznacza nowe trendy. W związku z jubileuszem naszej stacji, do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Edwarda Miszczaka, Dyrektora Programowego TVN, by opowiedział o największych sukcesach stacji. Czy Edward Miszczak, przychodząc do telewizji z radia, miał jakiekolwiek wątpliwości? Jak wyglądały początki TVN, jak zmieniała się nasza stacja i, jak będzie wyglądał TVN za 20 lat? Zobaczcie też, fragmenty programów prowadzonych przez Edwarda Miszczaka.

  Pozytywki Dzień Dobry TVN to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Już jutro niezwykła osobowość i inspirująca i pozytywna postać otrzyma od redakcji pierwszą Pozytywkę. O akcji opowiedział Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak oraz Marcin Prokop.

  "Diagnoza" i "Drzewo Marzeń" to chyba najgorętsze nowości w jesiennej ramówce TVN. Wracają również programy takie jak: "Azja Express", "Kuchenne Rewolucje" i "Ślub od pierwszego wejrzenia". Czym jeszcze zaskoczymy Was tej jesieni? Na to pytanie najlepiej odpowie Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak.

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Wiosenna ramówka TVN to wielkie premiery, kontynuacje lubianych programów i niecierpliwie oczekiwane powroty! Dyrektor programowy TVN - Edward Miszczak opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN o kilku z nich. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na środową premierę "Belle Epoque" kostiumowo-kryminalnego serialu w gwiazdorskiej obsadzie m.in.: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko. Już na początku marca zaczynamy program "Misja pies", w którym Joanna Krupa podpowie jak wychować niesfornego pupila lub znaleźć idealnego psa dla rodziny gotowej na zwierzęcy obowiązek. Dla wielbicieli "talk show" - nowy program Ewy Drzyzgi - 36,6°C poświęcony tematyce medycznej!

  Z powodu kłopotów zdrowotnych Martyny Wojciechowskiej emisja 8. edycji Kobiety na krańcu świata stała pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów podróżniczki i jej programu - Kobieta na krańcu świata powraca! Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Martynę i dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka. Jak Martyna czuje się obecnie? Jak radzi sobie psychicznie z historiami, z którymi się styka? O czym będzie pierwszy odcinek nowej serii? Czy córka podróżniki chce, aby ta zmieniła styl życia?

  Marcin Sawicki spotkał się z Małgorzatą Szumowską, Katarzyną Adamik i Marią Sadowską. Czy zdradziły mu, o czym opowiadają reżyserowane przez nie filmy i kiedy będzie można je zobaczyć w kinach?

  Wystartowaliśmy z nową ramówką TVN. Czym stacja chce w tym sezonie zaskoczyć widzów? Co będzie największym hitem tej jesieni? O planach stacji na nadchodzące miesiące opowiedział dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

  W wiosennej ramówce TVN pojawi się wiele nowości, m.in.: serial z gwiazdorską obsadą "Druga szansa", "MasterChef Junior" i "Projekt Lady". Będą też kontynuacje lubianych przez widzów programów. W Dzień Dobry TVN dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział o szczegółach oferty naszej stacji.

  Startujemy z nową ramówką TVN. Jakie programy wrócą na antenę i jakie nowości się pojawią? Co będzie największym hitem tej jesieni? O planach stacji na nadchodzące miesiące opowiedział dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

  Już 1 marca startujemy z nową ramówką. Co będzie największym hitem wiosny w TVN? Jakie programy wrócą na antenę i jakie nowości się pojawią? O planach stacji na nadchodzące miesiące opowiedział, dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak!

  W styczniu 2015 roku RMF FM świętuje 25. urodziny. RMF Fm to dziś jedna z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce. Kto 25 lat temu mógł przypuszczać, że założenie pierwszej prywatnej radiostacji w naszym kraju będzie takim sukcesem? O poczatkach stacji rozmawialiśmy z Edwardem Miszczakiem, Andrzejem Sołtysikiem, Brianem Scottem, Marcinem Wroną, Maciejem Wójcikiem, Piotrem Metzem i , obecnymi w studiu Dzień Dobry TVN, Tadeuszem Sołtysem i Konradem Piaseckim. Słuchacie RMF FM?

  Na Balu Dobroczynności była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, gdzie gwiazdy odbierają nagrody za swoją działalność charytatywną. Czy pomaganie jest łatwe? O tym - Magdalena Różczka, Agnieszka Cegielska, Natalia Kukulska, Małgorzata Socha i Edward Miszczak.

  Jerzy Stuhr został wybrany Człowiekiem Roku w plebiscycie MocArty 2012. Reporterka Dzień Dobry TVN, Katarzyna Olubińska spytała się aktora, czym jest dla niego ta nagroda. Czego Agustin Egurrola nauczył się od Jerzego Stuhra?

  Już po raz szósty podczas uroczystej gali w krakowskim Pałacu Wielopolskich czwórka szczęśliwców odebrała nagrody warte 60 tysięcy złotych. W jego kapitule zasiedli m.in. legenda polskiego dziennikarstwa Stefan Bratkowski, ks. Adam Boniecki, Mariusz Walter, Edward Miszczak - grono znawców i praktyków dziennikarstwa. Poddanie pracy ich ocenie jest już wielkim sukcesem i wartością samą w sobie.