Nasze akcje

Dzień Dobry TVN wraca na antenę z nową energią!

Nasze akcje

Od 31 sierpnia program Dzień dobry TVN powrócił do codziennych wydań. Będziemy towarzyszyć Wam każdego poranka już od godz. 8:00. Co dla naszych widzów przygotowaliśmy w nowym sezonie? Rozpoczęliśmy od świętowania okrągłych urodzin!

Nowy sezon w Dzień Dobry TVN

To będzie wyjątkowy program, bo w tym roku mija 15 lat od kiedy istniejemy! Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji dla naszych widzów i zachęcamy do wspólnego świętowania tego wydarzenia przez cały wrzesień. Masz ochotę się przyłączyć? Sprawdź, jak to zrobić >>> Szczegóły wyjaśnia Filip Chajzer. Jakie jeszcze atrakcje przygotowaliśmy?

Urodziny świętować będziemy cały miesiąc, a z tej okazji nie zabraknie wspomnień, zabawnych sytuacji, ciekawych gości, a najważniejsze - interakcji z naszymi widzami. Chcemy odwiedzić różne miejsca w Polsce i odnaleźć ludzi, którzy są ich ozdobą. Będziemy rozmawiać z pasjonatami, odkrywcami i lokalnymi bohaterami, dlatego uruchamiamy "Dzieńdobrobus", który będzie przemierzał Polskę w poszukiwaniu pięknych miejsc, dobrych, życzliwych ludzi i budujących, inspirujących historii. Ten wyjątkowy pojazd wyruszy już 31 sierpnia z rogu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Nasz "Dzieńdobrobus" odwiedzi np. Kołobrzeg i Międzyzdroje, ale lepiej być czujnym, bo to nie są jedyne nasze destynacje. Na pewno pojawimy się też w innych rejonach Polski. Relację z podróży będziemy pokazywać w piątki.

Jak będzie wyglądał cały nowy sezon programu Dzień Dobry TVN?

Dzień Dobry TVN - prowadzący

Poranny program będzie emitowany każdego dnia w godz. 8:00-11:30. Przez trzy i pół godziny o dobre nastroje widzów będą dbać prowadzący: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Kto dołączy do tego grona? Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - kobiecy duet wniesie nową, wyjątkową energię.

Dzień Dobry TVN - nowy sezon

Od 15 lat nasz zespół pracuje nad tym, aby każdy program był wyjątkowy. Pomysłów nie brakuje również na nadchodzący sezon. Oprócz stałych i lubianych przez widzów pozycji, jak np. energetyczna prognoza pogody czy pomysłowe dania naszych kucharzy, pojawią się kontynuacje cenionych cykli. Co czwartek Katarzyna Jaroszyńska pokaże "Odpicowane mieszkanie". W piątki Łukasz Skop będzie zdradzał tajniki ogrodnictwa w "Co z tego wyrośnie?", a Anna Wendzikowska będzie opowiadała o kulisach świata filmowego, polecając najgorętsze premiery tego sezonu.

Nowości w Dzień Dobry TVN

"Sama to ogarniesz" - to nowa propozycja na poniedziałek, czyli cykl o pracach remontowych z wykorzystaniem kobiecych rąk.

Będziemy ogarniały i rzeczy piękne i przydatne

- mówi Agnieszka Witkowska, architekt porządku.

Jeśli masz problemy z wymianą uszczelek, założeniem paneli, szpachlowaniem, malowaniem ścian czy odrestaurowaniem mebli lub organizacją miejsca do pracy – do gry wkroczą nasze ekspertki, Agnieszka Witkowska i Magda Borowiak-Wróblewska, które wszystko dokładnie pokażą, krok po kroku. Czego jeszcze się nauczycie?

Będziemy robić dodatki do wnętrz od takich małych i prostych, typu poduszki, do bardziej skomplikowanych, takich jak meble

- wyjaśnia Magda Borowiak-Wróblewska, architekt wnętrz.

"Raz, Dwa, Trzy - Piękna Ty" - to cykl, w którym trójka ekspertów: makijażystka Marta Gąska, stylistka Sylwia Antoszkiewicz i fryzjer Dawid Krynicki pomogą w metamorfozie naszych widzów.

Przemiana będzie dotyczyła stylu ubioru, makijażu i fryzury

- tłumaczy Sylwia Antoszkiewicz, stylistka.

Do cyklu zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, pary, członków rodziny, którzy pragną w pełni wyrazić siebie, a nie wiedzą jak. Co ważne, w najnowszym cyklu zwrócimy uwagę na to, żeby dawać ubraniom drugie życie, a nie kupować ciągle nowych rzeczy. Dzięki poradom ekspertów nauczymy się kompletować, przerabiać i dobierać garderobę.

Odmieniamy kobiety w duchu postpandemicznym. Chodzi o to, żeby pokazać im, jak z tego co już mają w szafach, mogą stworzyć coś nowego

- dodaje.

"Technologie nas zmieniają" - cykl dra Macieja Kaweckiego, który w co drugą środę będzie opowiadał o najnowszych technologiach. Pytania do eksperta można kierować na adres mailowy ddtvn@tvn.pl podając w tytule "cykl technologiczny".

Moje myślenie o technologiach, to technologie dla człowieka a nie człowiek dla technologii. Będzie o nowościach, które rewolucjonizują naszą codzienność. O ich aspektach prawnych, społecznych i technicznych. Pierwsze w Polsce takie szerokie ujęcie tych tematów. Taka ogólnopolska lekcja. Chciałbym, aby cykl współtworzyli z nami Państwo

- napisał dr Kawecki na swoim profilu na LinkedIn.

Zobacz też:

Edward Miszczak o zmianach w Dzień Dobry TVN: "Polowanie na nową parę trwa"

Kinga Rusin i jej 15 lat w Dzień Dobry TVN. Przypominamy reportaże zrealizowane przez dziennikarkę

Anna Kalczyńska spełniła marzenie. "Trudno uwierzyć, że się udało"

Zobacz spot reklamowy zapowiadający nowy sezon w TVN z udziałem prowadzących Dzień Dobry TVN:

Reżyseria: Robert Krawczyk, Creative Director: Robert Przyszlak, scenariusz: Robert Krawczyk, Olga Rutkowiak, zdjęcia: Mateusz Skalski, II Reżyser: Kuba Kędzierski, Jacek Kozłowski, scenografia: Jofa, kostiumograf: Małgorzata Bednarek-Chumakou, światło: Maciej „Garry” Garwoliński, kierownik produkcji: Ewa Pszczołowska, montaż: Robert Krawczyk, muzyka: Tiggs Da Author „Run”, konsultacja muzyczna: Sirens, korekcja barwna: Ajith Krishnamoorthy Nair, online: Łukasz Zyskowski, producent: Magdalena Pazio. Produkcja: Dział Autopromocji TVN.

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości