Dzień Dobry Extra

Pogodny temat w Dzień Dobry TVN - zgłoś używając #pogodnitvn

Zgłoś pogodny temat do Dzień Dobry TVN z hashtagiem #PogodniTVN! Jesteś mistrzem w porannym wstawaniu? Nie dajesz się złej pogodzie i wiesz, jakie są najlepsze sposoby na poprawienie humoru? Znasz miejsca lub ciekawych ludzi, o których powinniśmy powiedzieć? Gdzie nas jeszcze nie było? Opowiedz nam o tym używając w mediach społecznościowych hashtagu #PogodniTVN. Niech każdy poranek będzie udany! 

Czekamy na zgłoszenia pogodnych tematów na Facebooku, Instagramie i Twitterze! Wystarczy, że w mediach społecznościowych zamieścisz hashtag #PogodniTVN, aby dać nam znać! Umieść tag w publicznym poście lub komentarzu do niego. Monitorujemy sieć i dzięki temu docieramy do Waszych wiadomości!

Jak dobrze wstać z #PogodniTVN

Jesteś rannym ptaszkiem i wiesz, jakie są najlepsze sposoby na pobudkę o świcie? Masz ochotę podzielić się swoimi trikami na miłe poranki – napisz o tym. Patent na dobry humor oznacz hashtagiem #PogodniTVN. Zrób zdjęcie, nagraj filmik i opowiedz światu, że poranne wstawanie wcale nie musi być trudne! Utwórz publiczny post i otaguj go hashtagiem #PogodniTVN. O Waszych sposobach na miłe rozpoczęcie dnia opowiemy w programie!

Zgłoś temat z #PogodniTVN

Może nie przepadasz za porannym wstawaniem, ale chcesz opowiedzieć o ciekawym zdarzeniu, osobie lub miejscu – użyj #PogodniTVN. Gdzie jeszcze nie było naszej mapy pogodowej, gdzie powinniśmy pojechać z kamerami? Może mieszkasz w miejscowości o nietuzinkowej nazwie, chcesz podzielić się swoimi sukcesami lub uroczą historią ze zwierzętami w roli głównej? Daj nam znać! Publikuj posty lub komentuj używając hashtagu #PogodniTVN. Czekamy na Ciebie w internecie!

>>> Zobacz mapę zgłoszeń: Pogodny temat w Dzień Dobry TVN

Bądźmy bliżej z #PogodniTVN

Czy pogoda się sprawdza? Czy u Ciebie pada, a może świeci piękne słońce? Każdy temat jest dobry, jeśli jest dla Ciebie ważny. Napisz o tym! Wystarczy, że umieścisz tag publikując post na swoim profilu na Instagramie, Twitterze lub Facebooku. Pamiętaj, aby był publiczny! Tylko do takich wpisów możemy dotrzeć monitorując sieć! Widziałeś post, o którym chcesz dać nam znać? Skomentuj go hashtagiem, a z pewnością do niego dotrzemy.


>>> Zobacz, gdzie byliśmy z pogodą:

Kaktusiarnia Pana Zdziśka, a w niej 200 tys. roślin! 

Bartek Jędrzejak - generał armii lam ;-)

Olsztyn. Tam Jędrzejak spotkał swoją miłość


Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0