Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. Będziemy pomysłowi i otwarci na kontakty z innymi

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop dzienny 05.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc zaczyna dzień w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 5 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? O godzinie 14:40 Srebrny Glob przeniesie się do fazy Wagi i rozpocznie się odliczanie godzin do Nowiu. Poza tym na niebie utworzy się optymistyczny trygon pomiędzy planetą karłowatą Ceres, która przebywa w znaku Bliźniąt i Słońcem, które znajduje się w znaku Wagi.

Dzisiaj będziemy pomysłowi, innowacyjni, otwarci na kontakty z innymi. Z chęcią podzielimy się swoimi wiadomościami. Uczniowie w szkole z łatwością będą sobie podpowiadać dobre rozwiązania na sprawdzianach, co oczywiście nie powinno mieć miejsca.

Horoskop dzienny na wtorek, 5 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

W tym dniu czeka Cię spore zaskoczenie, jeśli chodzi o Twoje sercowe sprawy. Być może ktoś nie będzie chciał dojść z Tobą do porozumienia, a zamiast fajki pokoju wykopie wojenny topór. Nie dziw się temu zachowaniu, ponieważ ostatnio jesteś dość kapryśny i kłótliwy, zatem są tego efekty.

Horoskop dzienny - Byk

Trygon Słońca i sprzyjającej Ci planety karłowatej Ceres, na chwilę wyciszy wczorajsze niepokoje i pomoże spokojnie zająć się obowiązkami w miejscu pracy. Jeśli pracodawca zalegał z jakimiś płatnościami, dzisiaj powinien je uregulować. W kwestiach zdrowia mogą pojawić się bóle brzucha.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przebywająca w Twoim znaku planeta karłowata Ceres będzie odbierać pozytywny wpływ Słońca ze znaku Wagi. Przed Tobą udany, owocny dzień bogaty w doświadczenia zawodowe. Popołudnie postanowisz spędzić na kontakcie z przyrodą, łąka, pole, park – tam będzie Cię ciągnąć.

Horoskop dzienny - Rak

Ranek rozpocznie się obiecująco i rześko, jednak popołudnie przyniesie pewne utrudnienia. Staniesz się czuły i przewrażliwiony na swoim punkcie. Twoja nerwowość będzie przyczyną kłopotów w partnerstwie i biznesie. Wieczór przyniesie jakieś wyciszenie.

Horoskop dzienny - Lew

Układ planet zapowiada jakieś ważne, ale pozytywne wydarzenia. Twoja skomplikowana ostatnio sytuacja w miejscu pracy bądź szkole zacznie się prostować i wyjaśniać. Osoby wokół Ciebie będą przychylne i przyklasną Twoim pomysłom. Wybrniesz z jakiegoś kłopotu.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj będziesz się tłumaczyć z ostatnich błędów. Być może zostaniesz zaproszona do gabinetu szefa bądź dyrektora. Nie daj się ponieść emocjom i wszystko spokojnie wyjaśnij. Okaże się, że wiele Twoich problemów wynikało ze zwykłych nieporozumień.

Horoskop dzienny - Waga

Ten dzień sprzyja Twojej aktywności umysłowej. Rozwiązywanie skomplikowanych zadań czy zagadek powinno iść Ci jak z płatka. Znajdziesz wyjście tam, gdzie wydawało się ono nierealne. Twoja relacja również będzie w lepszej kondycji. Przed Tobą udane spotkanie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Powinieneś się mieć dzisiaj na baczności. To nie jest dobry czas na załatwianie jakichś spraw wielkiej wagi. Lepiej skup się na tym, aby zabezpieczyć to, co zdobyłeś do tej pory. Bądź czujny w relacjach towarzyskich, nie opowiadaj wszystkim o swoich sprawach, które wymagają dyskrecji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień przyniesie Ci sporo miłych sytuacji towarzyskich. Otrzymasz ciekawe, sympatyczne zaproszenia na imprezy, jak również będziesz mógł odwiedzić kilka sklepów, w których zaopatrzysz się w modne akcesoria. Zadbasz o siebie i będziesz z tego powodu bardzo zadowolony.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ciężko Ci będzie o porozumienie z kimkolwiek. Twoje kontakty z pewną osobą przyniosą same problemy. Spróbuj uporządkować sytuację i rozmawiać przez jakiegoś mediatora. W twoim domu również będą jakieś kłopoty. Postaraj się dzisiaj więcej słuchać niż mówić, to najlepsza strategia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą świetny dzień, jeśli chodzi o zdawanie egzaminów, wyliczanie się z jakichś zadań, przedstawianie projektu. Wypadniesz rewelacyjnie przed szerszym gronem i zyskasz uznanie osób na stanowiskach. W sprawach prywatnych również nie najgorzej. Ktoś zdaje się, że zapomniał o niedawnych urazach.

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz się musiała mocno wysilić, aby pogodzić dzisiaj obowiązki zawodowe, domowe oraz życie towarzyskie. Ponieważ z czegoś trzeba będzie jednak zrezygnować, nie unikniesz pretensji i wymówek. Wieczorem układ planet tak da Ci w kość, że padniesz zmęczona wcześniej do łóżka.

Znaczenie kolorów w magii

Każdemu z kolorów przypisuje się konkretne właściwości. Wiedza ta jest przydatna np. przy wyborze świec do rytuałów.

Kolory w magii oznaczają:

 • biały - czystość i niewinność, odnowa, zaczynanie nowego rozdziału, przyciąga ludzi optymistycznych i wolnych,
 • czarny - przypisywany inteligencji, prestiżowi, powadze i władzy,
 • szary - przypisywany równowadze, oznacza neutralność, ale i dojrzałość, spokój, czasem też niewidzialność,
 • fioletowy - kreatywność, wrażliwość, mistycyzm, marzycielskość, jest też stosowany w celach ochronnych,
 • różowy - kobiecość, spokój, delikatność, romantyczność,
 • czerwony - miłość, moc i pasja, może być stosowany w rytuałach miłosnych, ale też przyciągających fortunę - szczęście i pieniądze,
 • niebieski - zaufanie, spokój, inteligencja, łagodzi spory i konflikty i ułatwia kokomunikację międzyludzką,
 • zielony - troskliwość, stabilność, najlepiej go używać, kiedy potrzebujemy opieki lub bezpieczeństwa,
 • brązowy - stabilność i niezawodność niczym pnie drzew,
 • żółty - aktywność, przygoda, jest pomocny w rytuałach na poprawę humoru i bogactwo (skojarzony jest tu ze złotem),
 • pomarańcz - spontaniczność, żywiołowość i optymizm - stosuje się go, kiedy potrzeba przyciągnąć szczęście, ale i odwagę.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Horoskop na październik

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości