Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona zdradziła, jak nazwie córkę. Rzadko spotykane i piękne imię

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Wiadomo już, jak będzie nazywać się córeczka Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony. Aktorka podzieliła się z fanami pięknym zdjęciem, do którego zapozowała wraz z mężem. Gwiazda wyjawiła, że imię, które wybrali dla dziecka ma długą, rodzinną tradycję.

Zofia Zborowska-Wrona zdradziła imię dziecka

Zosia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Para podzieliła się radosną nowiną w marcu. Aktorka w szczery sposób przedstawia cały okres trwania ciąży, nie ukrywając przed fankami, że wiąże się on często ze złym samopoczuciem.

Podczas ciąży okazało się, że cierpi ona na chorobę krwi i przez cały czas musi przyjmować zastrzyki powodujące jej rozrzedzenie. Przypadłość stała się pretekstem do uświadamiania innych mam, na temat tego, jak ważne jest kontrolowanie stanu zdrowia. Aktorka zaznaczała, że dla bezpieczeństwa warto zainwestować w dodatkowe badania, aby zapewnić sobie najlepszą opiekę.

Choć Zosia powiedziała wprost, że ciąża to nie jest dla niej "cukierkowy czas", to z publikowanych przez nią zdjęć wynika, że z radością przygotowuje się do roli mamy. Teraz ze swoimi fanami podzieliła się imieniem, które wraz z mężem wybrali dla swojego pierwszego dziecka.

Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves (Hanna Zborowska - przyp. red.) za każdym razem, jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam, jako małolata

- napisała na Instagramie.

Zofia Zborowska o ciąży

We wpisie, który opublikowała na Facebooku wyznała, że miała również przygotowane imię dla chłopca.

Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem po dziadku Tadku - mężu Babci Nadzi. W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko - czekamy na Ciebie bardzo

- wyznała przyszła mama.

Zofia i Andrzej poznali się na Instagramie podczas jednej z akcji charytatywnych. Spotkali się nieco później na jednej z imprez. W maju 2019 para zaręczyła się, następnie w sierpniu odbył się ślub.

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało. "Po raz kolejny zostałyśmy ocenione przez pryzmat naszego wyglądu"

Zobacz też:

Nie odchudzamy się na wakacje. Kobiety mają dość presji: "Tu chodzi o kanon, a powinno chodzić o wolny wybór"

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Moje ciało tyle wytrzymało"

Kuba Molęda był idolem nastolatek w latach 90. Czym dziś zajmuje się wokalista zespołu L.O.27?

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości