Andrzej Wrona

  Andrzej Wrona

  Zofia Zborowska-Wrona lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Spostrzeżeniami na temat ostatnich chwil przed porodem podzieliła się ze swoimi fanami. Choć ciąża zmieniła jej ciało, aktorka nie zamierza się tym przejmować. W pełni akceptuje siebie i cieszy się, że ma ogromne wsparcie ze strony kochającego męża. Zdradziła też, jak dużo przybrała na wadze.

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

  Zofia Zborowska to prawdziwy wulkan energii. Aktorka wciela się w szereg ról, ale to, co ostatnio pokazała na Instagramie, nawet w jej przypadku stanowiło nowość. Zosia udostępniła zdjęcie w przebraniu kapitan samolotu. Fani zareagowali natychmiast, życząc jej wysokich lotów. Czyżby Zborowska szykowała się do nowej roli?

  Siatkarze Politechniki Warszawskiej i Zaksy Kędzierzyn Koźle połączyli siły i razem przygotowali Szlachetną Paczkę. Kto jest jej adresatem? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN siatkarza Andrzeja Wronę. W jakie jeszcze akcje jest zaangażowany nasz gość?

  Byliśmy na planie świątecznego spotu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w którym gwiazdy pokazują, jak niewiele potrzeba, by zapewnić piękne święta potrzebującym dzieciom. Jak możemy im pomóc? Z Anną Dereszowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Wroną, Zygmuntem Chajzerem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Siatkarz Andrzej Wrona trzy tygodnie temu uległ kontuzji i teraz rehabilituje rękę, dlatego jest na przymusowym urlopie. Jak się czuje i wykorzystuje ten czas? Czy teraz będzie miał więcej czasu dla swojej dziewczyny? Czy udało mu się zrealizować marzenie o wyjeździe w Bieszczady? Z Andrzejem i jego psem Lambo w Parku Saskim spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Jaki? Kto jeszcze będzie uczestniczył w ich akcji? Z kucharzem Mateuszem Gesslerem i siatkarzem Andrzejem Wroną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sztuka na talerzu, czy sztuka dla ducha? Jedna z restauracji Mateusza Gesslera stała się również galerią sztuki. Kuratorem został Olivier Janiak. Skąd pomysł na takie przedsięwzięcie? Z kucharzem, organizatorem i gośćmi (Andrzej Wrona i Alan Andersz) rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mistrz Świata w siatkówce Andrzej Wrona szukał dla siebie nowego lokum. Powód? Remont łazienki w jego mieszkaniu. Przygarnęła go dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Czy Andrzej sprawdził się w roli współlokatora? Dostosował się do dwóch zasad panujących w domu Uli? Dał radę "wybiegać" wyścigowego psa Chinczów? ;)

  W rankingu mężczyzn najbardziej pożądanych przez Polki zajmuje 15 miejsce, wyprzedził m.in. Ryana Goslinga! Naszym gościem był Andrzej Wrona, który po kliku latach sportowej tułaczki wrócił do gry w AZS Politechnika Warszawa. Mimo bardzo naprężonego grafiku meczowo-treningowego siatkarz znajduje też czas na pomoc potrzebującym: "Trening jest zawsze na pierwszym miejscu ale jeżeli mam jakiś dzień wolny, to zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, wykorzystuję go na akcje charytatywne. Sprawia mi to przyjemność. Lubię ten uśmiech dziecka po sprawionej niespodziance".

  Olimpiady Specjalne Polska to program akredytowany przez międzynarodowy ruch Special Olympics Inc. W jego ramach organizowane są treningi i zawody sportowe dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jego prezesem została niedawno Anna Lewandowska. Wraz z ambasadorem programu - siatkarzem Andrzejem Wroną - powiedzieli w Dzień Dobry TVN o tym, jaka jest różnica między olimpiadami specjalnymi a paraolimpiadami, jakie dyscypliny uprawiają zawodnicy z niepełnosprawnościami intelektualnymi i czego mogą nauczyć się od nich sportowcy pełnosprawni.

  Przez lata walczył o pokój i życie innych, dziś walczy sam ze sobą. Grzegorz Sieradzki, weteran wojenny był gościem Anny Maruszeczko w "Zielonych Drzwiach". Grzegorz cierpi na stwardnienie boczne zanikowe - nieuleczalną chorobę układu nerwowego. Mimo diagnozy, zdecydował się na dziecko i dziś jest tatą kilkumiesięcznej córki. W Dzień Dobry TVN gościliśmy siatkarza polskiej reprezentacji Andrzeja Wronę, aktora Jakuba Wesołowskiego oraz płk Leszka Stępnia. Panowie wspierają akcję charytatywną "Walka weterana" i mocno angażują się w jej propagowanie. Co sprawiło, że zdecydowali się pomóc akurat Grzegorzowi? Czy kwota potrzebna na leczenie weterana wojennego jest aż tak duża, by nie móc jej zebrać? Czy dzięki zbiórce pieniędzy córka będzie mogła dłużej cieszyć się tatą?

  Siatkarze Andrzej Wrona i Karol Kłos nie potrafią żyć bez rywalizacji, dlatego pomiędzy ciężkimi treningami rywalizują ze sobą w ramach wypowiedzianej ponad rok temu wojny. Który z nich wygrał wojnę na jaja? Co wolno, a czego nie wolno siatkarzom? Czy siatkarze okazali się wyżsi od Marcina Prokopa? Zobaczcie, jakie zadanie mieli dla nich prowadzący Dzień Dobry TVN - Dorota Wellman i Marcin Prokop!