Andrzej Wrona

  Relację z przygotowań do wyjścia zamieścili na Instagramie.

  Film rozczulił fanów.

  Zofia Zborowska-Wrona wraz z mężem i córką wypoczywają na Majorce. Wakacyjną sielanką przerwała na chwilę drobna sprzeczka małżonków. Aktorka wyjaśniła w mediach społecznościowych, co się stało.

  Polskie gwiazdy przednio bawią się podczas weekendu majówkowego. Media społecznościowe pękają w szwach. Nie wszyscy jednak korzystają z uroków nadwiślańskiego kraju. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska-Maciejowska udały się za granicę. Gdzie wypoczywa pozostała część plejady?

  Zofia Zborowska-Wrona opublikowała w sieci zdjęcie w stroju kąpielowym. Internautka napisała jej krzywdzącą wiadomości na temat fotografii. Aktorka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, jak reaguje na hejt.

  "Makijaż dziecku zrobili?"

  Andrzej Wrona oddał hołd swojemu dziadkowi w dzień jego święta. Siatkarz udzielił wywiadu, w którym mógł opowiedzieć o jego dokonaniach. Jak sam napisał na swoim profilu na Instagramie: "Posłuchajcie o człowieku, którego brakuje mi najbardziej w tych wszystkich fajnych wydarzeniach, które miały miejsce w moim życiu przez ostatnie kilkanaście lat…".

  Zofia Zborowska-Wrona zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnego spaceru. Kadry zdobyły serca internautów, którzy zasypali komplementami tatę aktorki - Wiktora Zborowskiego. "Jak dwie krople wody" - czytamy w komentarzach.

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mogą liczyć na pomoc babci w opiece nad małą Nadzieją. Dziewczynka przyszła na świat miesiąc temu, a Maria Winiarska nie może nacieszyć się jej towarzystwem. Ostatnie zdjęcie aktorki zdradza więcej niż tysiąc słów.

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są jedną z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie. Choć trudno w to uwierzyć, od ślubu zakochanych minęły już dwa lata. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Trudno się nie wzruszyć.

  Ten, kto ma psa i jest osobą odpowiedzialną, wie, jak poważnie należy podchodzić do sprawy wprowadzania do domu nowego członka rodziny. Zwierzę nie lubi być zaskakiwane i do narodzin dziecka koniecznie trzeba go przygotować we właściwy sposób. Tak właśnie postąpiła Zofia Zborowska-Wrona, która wraz z mężem pokazała efekt takiego oswajania.

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dopiero tydzień po porodzie pochwalili się radosną nowiną. Trzeba przyznać, że wpis szczęśliwych rodziców chwyta za serce. Fani nie kryją radości.

  Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona już niebawem zostaną rodzicami. Od kiedy podzielili się tą radosną informacją w mediach społecznościowych, kolejne doniesienia na temat stanu aktorki elektryzują fanów pary. Tym razem zdjęciem z brzuszkiem pochwaliła się ich suczka, Wieśka.

  Zofia Zborowska-Wrona lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Spostrzeżeniami na temat ostatnich chwil przed porodem podzieliła się ze swoimi fanami. Choć ciąża zmieniła jej ciało, aktorka nie zamierza się tym przejmować. W pełni akceptuje siebie i cieszy się, że ma ogromne wsparcie ze strony kochającego męża. Zdradziła też, jak dużo przybrała na wadze.

  Zofia Zborowska-Wrona z mężem Andrzejem Wroną byli gośćmi kolejnej domówki u Dowborów. Rozmowa skupiała się głównie wokół narodzin córki pary, Nadziei, wątków ciąży i opieki nad dzieckiem w przyszłości. Aktorka opowiedziała też, w jaki sposób przygotowywała się do poczęcia.

  Lada moment na świat przyjdzie pierwsze dziecko Zofii Zborowskiej-Wrony oraz Andrzeja Wrony. Oboje z niecierpliwością czekają na ten wielki moment i kompletują już wyprawkę dla swojej córki. Siatkarzowi szczególnie przypadła do gustu biała koszulka z zabawnym napisem. Kto by pomyślał, że żartobliwy tekst na bluzce wywoła tyle kontrowersji?

  Zofia Zborowska-Wrona niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona, znany siatkarz, nie mogą się doczekać, aż ich córka przyjdzie na świat. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, więc upały, które od kilku dni panują w Polsce, mocno dają się jej we znaki. Zobacz, jaki ma sposób na wysokie temperatury.

  Wiadomo już, jak będzie nazywać się córeczka Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony. Aktorka podzieliła się z fanami pięknym zdjęciem, do którego zapozowała wraz z mężem. Gwiazda wyjawiła, że imię, które wybrali dla dziecka ma długą, rodzinną tradycję.

  Od kiedy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przyznali, że spodziewają się dziecka media i fani śledzą każdy krok pary w poszukiwaniu informacji na temat odmiennego stanu aktorki. Jak czuje się w ciąży? Jak wygląda? Te informacje elektryzują wszystkich.

  Zosia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się dziecka - od kiedy podzielili się z fanami tą radosną nowiną, temat ciąży Zosi nie przestaje elektryzować rodzinę, znajomych i fanów aktorki. Ostatnio odwiedziły ją znane koleżanki. Maja Bohosiewicz opublikowała nawet pamiątkowe zdjęcie.

  Zosia Zborowska już prawie od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Andrzeja Wrony, okazuje się jednak, że niewiele brakowało, a nigdy nie byliby razem. Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kulisach związku z siatkarzem. Co ceni w ich relacji?

  Andrzej Wrona skończył 32 lata. Z tej okazji jego żona, Zofia Zborowska, postanowiła udostępnić na Instagramie urocze życzenia dla męża. Do winszowań dołączyli się również fani pary.

  Andrzej Wrona jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich siatkarzy. Zdaje sobie jednak sprawę, że sport nie zawsze będzie obecny w jego życiu. Z tego powodu już teraz szuka alternatyw. Co planuje?

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

  Zofia Zborowska to prawdziwy wulkan energii. Aktorka wciela się w szereg ról, ale to, co ostatnio pokazała na Instagramie, nawet w jej przypadku stanowiło nowość. Zosia udostępniła zdjęcie w przebraniu kapitan samolotu. Fani zareagowali natychmiast, życząc jej wysokich lotów. Czyżby Zborowska szykowała się do nowej roli?

  Rok temu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli na ślubnym kobiercu. O uroczystości poinformowali tylko najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Chcąc uczcić papierową rocznicę, Zofia udostępniła piękne, pamiątkowe wideo ze ślubu, które wzruszy nawet tych o najtwardszym serduchu.

  Siatkarze Politechniki Warszawskiej i Zaksy Kędzierzyn Koźle połączyli siły i razem przygotowali Szlachetną Paczkę. Kto jest jej adresatem? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN siatkarza Andrzeja Wronę. W jakie jeszcze akcje jest zaangażowany nasz gość?

  Byliśmy na planie świątecznego spotu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w którym gwiazdy pokazują, jak niewiele potrzeba, by zapewnić piękne święta potrzebującym dzieciom. Jak możemy im pomóc? Z Anną Dereszowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Wroną, Zygmuntem Chajzerem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Siatkarz Andrzej Wrona trzy tygodnie temu uległ kontuzji i teraz rehabilituje rękę, dlatego jest na przymusowym urlopie. Jak się czuje i wykorzystuje ten czas? Czy teraz będzie miał więcej czasu dla swojej dziewczyny? Czy udało mu się zrealizować marzenie o wyjeździe w Bieszczady? Z Andrzejem i jego psem Lambo w Parku Saskim spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Jaki? Kto jeszcze będzie uczestniczył w ich akcji? Z kucharzem Mateuszem Gesslerem i siatkarzem Andrzejem Wroną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.