Selena Gomez jest najpopularniejszą kobietą na Instagramie. "Dużo młodych ludzi się nią inspiruje"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show biznesie?
Co słychać w show biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Selena Gomez jest gwiazdą, którą obserwuje na Instagramie 400 milionów osób, co czyni ją najpopularniejszą kobietą na tej platformie. Dlaczego 30-latka cieszy się tak liczną grupą fanów? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Selena Gomez najpopularniejszą kobietą Instagrama

Selena Gomez to wokalistka i aktorka, która może pochwalić się tytułem najpopularniejszej kobiety na Instagramie. Jej profil obserwuje 400 milionów osób, które na bieżąco śledzą kadry z jej życia.

- Zaczynała, będąc dzieckiem, w różnych produkcjach telewizyjnych. [...] Później została wokalistką. Jej utwory mają po 400-500 milionów wyświetleń – tłumaczyła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Selena Gomez debiutowała jako 7-latka w programie "Barney i przyjaciele". Później wystąpiła w takich produkcjach jak: "Nie ma to jak hotel" i "Hannah Montana". Natomiast szerszej publiczności dała się poznać w show "Czarodzieje z Waverly Place".

Młoda aktorka podbiła również branżę muzyczną. W 2009 roku wydała swoją pierwszą płytę.

Selena Gomez zachwyca naturalnością

Selena Gomez wraz z rosnącym zainteresowaniem zmieniła sposób prezentowania się w sieci. Niegdyś publikowała wiele zdjęć w drogich stylizacjach, z ekskluzywnych wakacji czy w towarzystwie znanych przyjaciół. Dziś artystka stawia na naturalność.

- Bardzo zmieniła sposób, w jaki prowadzi swój Instagram. [...] Teraz widzimy, że jest bez makijażu, sauté, w codziennych sytuacjach. To jest bardzo fajne, bo dużo młodych ludzi się nią inspiruje - podkreśliła nasza dziennikarka.

Wśród osób, które mogą pochwalić się imponującą liczbą obserwatorów na Instagramie, jest również Cristiano Ronaldo. To najpopularniejszy mężczyzna na tej platformie. Prawie 400 milionów fanów w Internecie mają również Kylie Jenner, Dwayne Johnson i Justin Bieber.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości