Selena Gomez

    Selena Gomez

    Basia Richard jest jedną z najpopularniejszych stylistek w USA. Ubiera między innymi Selenę Gomez czy Irinę Shayk. Basia miała zostać muzykiem. Dlaczego zdecydowała się na zmianę zawodu i na emigrację? Z Basią spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

    Selena Gomez to młoda piosenkarka i aktorka. Była też dziewczyną idola nastolatek Justina Biebera. Właśnie po raz drugi użyczyła swojego głosu córce Drakuli - Mavis. Jej bohaterka ma kłopot z tym, aby odnaleźć się w grupie, a jednocześnie być sobą - czy ona, jako nastolatka, miała podobny problem? Czy według niej związki działają lepiej, kiedy ludzie są do siebie podobni, czy może jest ciekawiej, kiedy pochodzą z zupełnie innych światów? Czy myśli czasami, jak to będzie, kiedy będzie miała dzieci? Kto obudził w niej miłość do aktorstwa? Jakie pozytywy ma dorastanie w świetle reflektorów? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    W sobotę w Dzień Dobry TVN będzie gwiazdorsko: w cztery oczy z Seleną Gomez, następnie będzie życiowo: Ewa Chodakowska i Robert Rutkowski o tym, jak nie dopuścić do tego, żeby telefon zastąpił nam partnera. A na koniec: powrót do przeszłości i składak w roli głównej. Zaczynamy o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

    Selinka i Basiunia – tak pieszczotliwe mówią do siebie Selena Gomez i jej stylistka Barbara Richard. Historia życia i kariery Barbary pokazuje, że w Ameryce wszystko jest możliwe. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Basię Richard. Kogo jeszcze pod swoimi skrzydłami miała zdolna Polka?