Gwiazdy

Selena Gomez na zdjęciach bez retuszu. Gwiazda pokazała się w bikini

Gwiazdy

x-news

Selena Gomez popiera ruch ciałopozytywności. Aktorka podczas jednej z realizowanych kampanii, zgodziła się na nieretuszowane zdjęcia w bikini. "Nieidealna" figura gwiazdy momentalnie zainteresowała fanów.

Selena Gomez – akceptacja własnego ciała

Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Aktorka i wokalistka od najmłodszych lat działa w świecie show-biznesu, a jej grono wiernych fanów z roku na rok się powiększa. Niestety popularność ma też swoje wady, z których nie wszyscy zdają sobie sprawę. Ciągła krytyka, ocena i chęć sprostania wymaganiom otoczenia, to działa wyniszczająco. Selena Gomez wiele razy podkreślała, że bycie na świeczniku doprowadziło ją do skrajnych stanów. Co więcej, aktorka mierzy się z chorobą afektywną dwubiegunową.

W pewnym momencie zdrowie psychiczne i akceptacja samego siebie stały się dla gwiazdy priorytetem. Dziś aktorka namawia do ciałopozytywnosci innych. Jednym z apeli jest najnowsza kampania, która momentalnie podbiła sieć.

Selena Gomez promuje ciałopozytywność

Selena Gomez zgodziła się pokazać swoje ciało bez retuszu i zapozowała w kostiumach kąpielowych odsłaniających jej niedoskonałości.

Jestem tak wdzięczna, że mogę świętować starania moich przyjaciół

- napisała Gomez.

Zdjęcia Seleny od razu podbiły Internet. Fani zachwycali się odwagą i pomysłem gwiazdy, a także przyznali, że być może zachowanie aktorki sprawi, że kobiety łaskawiej będą spoglądały w lustro.

Selena Gomez otworzyła się na temat swoich związków w „Vogue”. Nigdy nie czuła się równa swoim partnerom

Zobacz także:

Selena Gomez o dzieciach w show biznesie. "Maluję się od 7. roku życia"

Selena Gomez zapowiada nowy singiel. Nowy utwór powstał we współpracy z koreańskim girls bandem

Selena Gomez wyznała, że cierpi na chorobę dwubiegunową

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości