Gwiazdy

Hailey Bieber opisała początki swojej relacji. Co na to Selena Gomez? "Niektóre rzeczy są po prostu podłe i obrzydliwe"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
elle.pl
Selena Gomez, Hailey Bieber

Nie milkną echa wywiadu udzielonego w ostatnim tygodniu września przez Hailey Bieber. Modelka postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje dotyczące jej rzekomego udziału w rozbiciu związku obecnego męża i Seleny Gomez. W szczerej rozmowie z autorką podcastu "Call Her Daddy" opowiedziała o początkach znajomości z muzykiem. Jej wyznanie migiem obiegło sieć i spotkało się ze zdecydowaną reakcją ze strony rywalki. - Słowa mają znaczenie - zauważyła była partnerka Justina Biebera.

Kulisy rywalizacji Hailey Bieber i Seleny Gomez

Małżeństwo Hailey Bieber i Justina Biebera zostało zawarte ponad cztery lata temu. Gwiazdorska para wydaje się być szczęśliwa, jednak fani wciąż nie mogą pogodzić się z decyzją uznanego muzyka. Wiele osób z sentymentem wspomina jego związek z Seleną Gomez. Nie brakuje też krytycznych głosów dotyczących rzekomej zdrady, której idol nastolatek miał dopuścić się przed rozstaniem z aktorką. Za domniemany akt niewierności w dużej mierze obwiniana jest Hailey Bieber.

Zarzuty rozczarowanych fanów szybko przerodziły się w skierowany pod adresem modelki hejt. Żona Justina Biebera postanowiła w końcu stawić czoła nieprzychylnym komentarzom i przedstawiła swój punkt widzenia w podcaście "Call Her Daddy".

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Kiedy zaczęliśmy się spotykać, on nie był w związku. Mieszanie w czyjejś relacji nie byłoby zgodne z moimi wartościami. Po prostu nigdy bym tego nie zrobiła. Zostałam inaczej wychowana (...). Jako kobieta nigdy nie chciałabym wejść z kimś w związek, zaręczyć się z nim czy wyjść za niego za mąż w głębi serca zastanawiając się, czy on na pewno zamknął za sobą poprzedni rozdział. Powodem, dla którego nam wyszło był fakt, że tamten związek był już zakończony - zapewniła gwiazda w rozmowie z gospodynią podcastu, Alexandrą Cooper.

Selena Gomez skomentowała wyznanie Hailey Bieber

Szczere wyznanie Hailey Bieber wywołało niemałe poruszenie wśród fanów, ale nie pozostało też obojętne Selenie Gomez. Aktorka odniosła się do słów modelki w instagramowej relacji. Nie użyła co prawda imienia żony Justina Biebera, ale internauci nie mają wątpliwości, że to z myślą o niej nagrała nad wyraz wymowne oświadczenie.

Myślę, że niektóre z rzeczy, z których części mogę nie być nawet świadoma, są po prostu podłe i obrzydliwe (...). Słowa mają znaczenie. Naprawdę mają znaczenie

Słowa artystki można interpretować na wiele sposobów. W sieci pojawiły się głosy, że piosenkarka postanowiła stanąć w obronie Hailey Bieber i przerwać tym samym wylewającą się na nią falę hejtu. Jednocześnie wielu internautów uważa, że był to kolejny dowód jej niechęci wobec żony byłego partnera.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: elle.pl

Źródło zdjęcia głównego: Amy Sussman/Staff/Getty Images, Pascal Le Segretain/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości