Hailey Bieber

  Nie milkną echa wywiadu udzielonego w ostatnim tygodniu września przez Hailey Bieber. Modelka postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje dotyczące jej rzekomego udziału w rozbiciu związku obecnego męża i Seleny Gomez.

  Ponadczasowa klasyka, minimalizm oraz wygoda to podstawowe wyznaczniki estetyki "clean girl", cieszącej się uznaniem kobiet z całego świata. Wyjątkowy trend przypadł do gustu niejednej celebrytce.

  Sława niesie za sobą liczne korzyści, ale i problemy. Przekonała się o tym Hailey Bieber, która od lat boryka się z hejtem. Słowa krytyki kierowane pod adresem gwiazdy odbiły swoje piętno na jej zdrowiu psychicznym. Ostatecznie modelka zdecydowała się skorzystać z pomocy terapeuty.

  Jej manicure podbił serca fanek klasycznych stylizacji paznokci.

  Sława w bardzo młodym wieku negatywnie obiła się na zdrowiu psychicznym artysty.

  Hailey Bieber borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że modelka miała udar. Teraz wróciła do tamtych wydarzeń i opowiedziała o nich w opublikowanym przez siebie filmiku. Okazało się, że przeszła operację serca.

  Grammy 2022 już za nami. Na czerwonym dywanie zjawili się m.in. Justin Bieber, Hailey Bieber, Lady Gaga, Kourtney Kardashian, Travis Barker, Dua Lipa, Chrissy Teigen czy John Legend. Stylizacje wielu z nich wyróżniał kolor różowy. Jak go nosić?

  Hailey Bieber wydała zaskakujące oświadczenie. 25-latka poinformowała, że w ostatnich dniach borykała się z poważnym problemem ze zdrowiem. Podobne symptomy są najczęściej obserwowane u osób o wiele starszych od niej.