Gwiazdy

Krótka piłka z Marzeną Rogalską. Kim w dzieciństwie chciała zostać dziennikarka?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Marzeną Rogalską
Krótka piłka z Marzeną Rogalską Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Marzena Rogalska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Współprowadząca program "Miasto kobiet" w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, ile godzin spędza w pracy, z kim chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN, a także jaki zawód chciała wykonywać, gdy była dzieckiem.

Marzena Rogalska. Jaka jest prywatnie?

Marzena Rogalska to osobowość medialna, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Z dziennikarką i współprowadzącą program "Miasto kobiet" - w ramach cyklu "Krótka piłka" - spotkał się Mateusz Hładki. Nasz reporter w pierwszej kolejności zapytał dziennikarkę o to, ile godzin spędza w pracy. - Mam wrażenie, że cały czas jestem w pracy. Jak nie jestem w radiu, to jestem w telewizji, jak nie jestem w telewizji, to wracam do domu [...] piszę książki. Ja jestem w pracy non stop - przyznała Marzena Rogalska.

Następnie dziennikarka została poproszona, aby opisała siebie w trzech słowach. - Optymistka, wrażliwiec, totalny zwierzolub, kinomanka. Nie potrafię w trzech, proszę mi dać dziesięć słów - powiedziała ze śmiechem.

Mało kto wie, że Marzena Rogalska przyjaźni się z prowadzącą Dzień Dobry TVN - Ewą Drzyzgą. Jakby ją opisała? - Wrażliwiec, empatia i człowiek pomagający całemu światu - wyznała. Dziennikarka jest także w bardzo bliskich relacjach także z Joanną Brodzik. - Lubię jeść to, co mi [...] ugotuje. Jezus, jak ona gotuje - dodała.

Czego Marzena Rogalska nie lubi w sobie?

Mateusz Hładki zapytał dziennikarkę również o to, co by zmieniła w swoich charakterze. Gospodyni "Miasta kobiet" wyznała, że bardzo by chciała w końcu przestać się spóźniać. - Nienawidzę u siebie tego, że się spóźniam. Mój tata był tak totalnie punktualny. Pracuje nad tym, ale ciągle się spóźniam - wyznała.

W czasie rozmowy z dziennikarką padło także pytanie o największą zawodową wpadkę. - Siedzę w radiu. Kocham Seweryna Krajewskiego, [...], siedzę naprzeciwko niego i mówię: "Naszym gościem jest Andrzej Seweryn", a on mnie łapie za rękę i mówi: "Nie martw się, Seweryn Krajewski. Dziecko nie przejmuj się, idźmy dalej - wspominała dziennikarka.

W rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, że jako dziecko marzyła o karierze piosenkarki. Z kim chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN? Do czego ma słabość? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości