Gwiazdy

Sylwia Bomba powiedziała córce o śmierci ojca. "Tata został gwiazdką na niebie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Czasami w naszym życiu dochodzi do tragedii, o których trudno mówić. Przekazywanie najbliższym smutnych wieści boli i wywołuje wiele emocji. Jak o śmierci rodzica rozmawiać z dzieckiem? Sylwia Bomba znalazła wzruszający i dojrzały sposób.

Sylwia Bomba – życie prywatne

Sylwia Bomba to gwiazda, która szerszej publiczności dała się poznać w programie "Googlebox. Przed telewizorem". Z czasem celebrytka pokazała się także z nieco innej, prywatnej strony. Wówczas okazało się, że Sylwia wychowuje przeszło 3-letnią Tosię, która jest owocem miłości z Jackiem Ochmanem. Związek z 15 lat starszym prezesem Znicza Pruszków nie przetrwał jednak próby czasu.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pod koniec lipca 2022 roku rodzinę gwiazdy dotknęła tragedia. W mediach pojawiły się smutne wieści o śmierci byłego partnera Sylwii i ojca Antoniny. Ciało Ochmana znaleziono u niego w mieszkaniu.

Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierć taty

Sylwia Bomba przez kolejne dwa miesiące odkładała ważną rozmowę z córką. Gwiazda nie była w stanie przekazać tak smutnych wieści zaledwie 3,5-letniej dziewczynce.

- Moment, w którym będę musiała ją o tym poinformować, będzie dla mnie bardzo trudny. Kto mnie obserwuje, ten wie, że Antosia jest całym moim światem i to ona daje mi energię i siłę do walki o nasze szczęście. Trzymajcie za nas kciuki - poprosiła wówczas na InstaStories Bomba.

Nadeszła jednak chwila, w której Sylwia poczuła się gotowa do trudnej rozmowy. Jak przyznała w wywiadzie dla jastrzabpost.pl, Tosia jest już świadoma, co się wydarzyło.

- Jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką. W międzyczasie zadała mi pytanie, czy jej tatuś jest "umarnięty". Puściłam jej taką bajkę i powoli zaczęłam ją wprowadzać w ten temat - przekazała.

Terapeutyczna bajka pozwoliła Tosi zrozumieć, co się stało i oswoić się z odejściem taty.

- Jeżeli spytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że tata został gwiazdką na niebie - zakończyła celebrytka - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości