Gwiazdy

Rozalia Mancewicz po raz kolejny została mamą. "Zależy jej na dużej rodzinie i chciałby mieć więcej dzieci"

Gwiazdy

Rozalia Mancewicz po raz drugi została mamą. Miss Polonia 2010 pochwaliła się dobrą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych, o czym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

Rozalia Mancewicz urodziła drugie dziecko

Miss Polonia 2010 aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zarówno fotografie ukazujące jej codzienność, jak i te z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Właśnie na Instastory modelka umieściła wideo, w którym informuje swoich fanów, że na świat przyszło jej drugie dziecko. Z nagrania dowiadujemy się, że maluszek i jego mama czują się bardzo dobrze.

- Z góry dziękujemy za wszystkie gratulacje. Zosieńka jest zdrowiutka, ja też się dobrze czuję, także całujemy, pozdrawiamy - powiedziała Mancewicz.

Dobrą nowinę przekazała dalej Paulina Krupińska-Karpiel, która przyjaźni się z Rozalią.

- Gratulacje kochana. @rozamance przywitała dzisiaj na świecie córeczkę Zosię - napisała na swoim Instastory prowadząca Dzień Dobry TVN.

Z kolei Sandra Hajduk przypomniała, że siostra Rozalii również jest w ciąży.

- Kilka miesięcy temu mówiłam o tym, że Rozalia jest równolegle w ciąży ze swoją siostrą Natalią, więc czekamy teraz na wspólną imprezę rodzinną. Warto dodać, że Rozalia jest bardzo rodzinną osobą. W wywiadach podkreślała, że zależy jej na dużej rodzinie i chciałby mieć więcej dzieci - wyjawiła nasza dziennikarka.

Rozalia Mancewicz - kim jest

Rozalia Mancewicz to polska modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polski Nastolatek 2004 i Miss Polonia 2010. Obecnie, razem z siostrami, opiekuje się gospodarstwem agroturystycznym, które wcześniej było prowadzone przez jej rodziców, którzy obecnie mieszkają w Australii.

W 2014 roku powiedziała sakramentalne "tak" Marcinowi Jaworskiemu. Przyjęcie weselne pary miało miejsce w Majątku Howieny. Dwa lata później małżonkowie powitali na świecie synka, Henryka.

Zobacz także: Na ślubie i weselu Rozalii Mancewicz:

>>> Zobacz także:

Izabela Janachowska o swoim stylu i ulubionych ubraniach. "Mam takie rzeczy, do których jestem bardzo przywiązana"

Będzie mały Prokop? Dziennikarz odniósł się do plotek o ciąży żony

Magda Gessler pokazała swoją mamę. To po niej odziedziczyła urodę. "Brak mi ciebie, moja ty piękna"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Iza Dorf

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości