Gwiazdy

Mija rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jak wspominają ją najbliżsi? Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Gwiazdy

Anna Przybylska

Trudno uwierzyć w to, że od śmierci Anny Przybylskiej mija już 8 lat. Piękna aktorka, mimo upływu czasu, nadal żyje w sercach wielu osób. Szczególnie jej najbliżsi nie ukrywają faktu, że tęsknią za jej obecnością. Jak ją wspominają?

Wyjątkowe zdjęcie Anny Przybylskiej z siostrą

5 października 2022 roku mija osiem lat od śmierci Ani Przybylskiej. Mimo zażartej i długiej walki z rakiem trzustki, aktorka przegrała z chorobą. Na świecie pozostawiła trójkę dzieci i ukochanego partnera. Jednak nie tylko oni tęsknią za Anną. Również jedyna siostra przedwcześnie zmarłej artystki, Agnieszka, w mediach społecznościowych często wyraża swoją tęsknotę.

Na czarno-białym ujęciu widać roześmiane siostry Przybylskie. Agnieszka na kolanach trzyma bobasa, natomiast Anna ma w ustach jego smoczek. Na owej fotografii doskonale widać, jaką osobą była aktorka - ciepłą, oddaną, rodzinną oraz pozytywną. Agnieszka podpisała post słowami libańskiego pisarza, Khalila Gibrana:

Wspomnienie jest formą spotkania

Pod postem sukcesywnie przybywa komentarzy fanów, którzy piszą: "Ania na zawsze w moim sercu" czy "Pamiętamy".

Oliwia Bieniuk o mamie

Swego czasu wielkie poruszenie wywołał pierwszy wywiad najstarszej córki Anny Przybylskiej, Oliwii Bieniuk. 2 lata temu opowiedziała Krystynie Pytlakowskiej, jak radzi sobie bez mamy. Wyjawiła, że nadal często o niej myśli, choć dziś czuje się już dużo lepiej, niż na samym początku:

Najgorszy jest ten pierwszy okres, kiedy bardzo boli i się cierpi. Potem przechodzi się do drugiego etapu, kiedy zostaje tęsknota za kimś, kogo już nie ma. No i zawsze są wspomnienia.

Opowiedziała również o tym, w których momentach najbardziej chciałaby porozmawiać ze swoją mamą. Okazało się, że przez to, iż jest w wieku nastoletnim, zdarzają jej się pierwsze zauroczenia. I to właśnie w tych kwestiach chciałaby poradzić się Ani.

Brakuje mi rozmowy z nią, gdy przeżywam jakieś sercowe rozterki. Z tatą trudno się o tym rozmawia. Mężczyźni takich spraw nie rozumieją, a ja potrzebuję kobiecej porady

- zdradziła w "Vivie!".

Wywiad z Anną Przybylską. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości