Amulety i talizmany na lato. Co przyniesie szczęście poszczególnym znakom zodiaku?

Amulety i talizmany na lato 2024 - dla wszystkich znaków zodiaku
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Zawsze warto mieć przy sobie jakiś przedmiot, który będzie poprawiał nam samopoczucie i doda otuchy w czasie wakacyjnych wojaży. Zapoznajcie się z przygotowanym przez Astrolog Merkurję zestawieniem talizmanów i amuletów dla wszystkich znaków zodiaku na lato 2024.

Amulety i talizmany na lato 2024 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

(21 marca - 19 kwietnia)

Czerwona nitka na nadgarstku

Ochrona przeciw negatywnym wibracjom i złorzeczeniom, odnosi się do koloru wzmacniającego dla Baranów czyli czerwieni, ale również daje wyraźny sygnał otoczeniu, że osoba nosząca nitkę jest pod opieką sił wyższych i chroni się przed zawiścią i zazdrością.

Byk

(20 kwietnia - 20 maja)

Klucz życia, klucz Nilu

Daje ochronę w podróży zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetycznym, przewodnictwo duchowe oraz pomyślność w sferze finansowej, pomaga Bykom w odnalezieniu ukrytego, symbolicznego sensu ich podróży.

Bliźnięta

(21 maja - 20 czerwca)

Kompas, róża wiatrów

Pomoże zachować dobry kurs we wszystkich podróżach i trzymać się celu, uchroni przed spóźnieniami do których Bliźnięta mają tendencję i pozwoli zdążyć na pociągi i samoloty oraz uniknąć korków.

Rak

(21 czerwca - 22 lipca)

Wisiorek w kształcie kluczyka

Ozdobny kluczyk biżuteryjny, najlepiej z kamieniami koloru niebieskiego pomoże otworzyć zamknięte symbolicznie drzwi i trafić do dobrych, przyjaznych miejsc, zabezpieczy mieszkanie przed kradzieżą w trakcie wyjazdu i będzie przypominał o tak ważnym dla Raka poczuciu bezpieczeństwa.

Lew

(23 lipca - 22 sierpnia)

Ręka Fatimy

Chroni przed złymi wydarzeniami, pomaga znaleźć przyjaznych ludzi po drodze do celu, odgania uroki i odpędza złe wydarzenia, przynosi "pomocną dłoń" kiedy jesteśmy w potrzebie, w podróży zawsze znajdzie się ktoś chętny, aby nam podpowiedzieć.

Panna

(23 sierpnia - 22 września)

Małe lusterko

Przynosi szczególną ochronę przed zawistnymi spojrzeniami, odgania choroby wywołane złorzeczeniami, pomaga uniknąć pecha, neutralizuje złe intencje nieżyczliwych osób, pomoże dosłownie "odbijać" złe energie, może to być zamykane, kosmetyczne lusterko, otwierane wtedy kiedy się czujesz zagrożona Panno.

Waga

(23 września - 22 października)

Róża

Jako broszka, wisiorek, pierścionek, wzór na torebce, portfelu, ubraniu, ale również jako żywy kwiat, symbol spełnienia w miłości, piękna, harmonii, delikatności i wyższych uczuć, przynosi szczęście w podróży z partnerem i pomaga znaleźć uczucie podczas zwiedzania obcych krajów.

Skorpion

(23 października - 21 listopada)

Skarabeusz

Symbol odrodzenia i nieśmiertelności, przynosi szczęście, dobrobyt i sukcesy, da właściwe decyzje na obcej ziemi, pomoże zjednać sobie życzliwość miejscowych.

Strzelec

(22 listopada - 21 grudnia)

Oko proroka

Daje ochronę przed pechem, zazdrosnymi, nieżyczliwymi spojrzeniami i złością innych ludzi, odgania zły los, pomaga przezwyciężyć trudności, w podróży strzeże przed złodziejami.

Koziorożec

(22 grudnia - 19 stycznia)

Podkowa

W lato pomoże stać twardo na ziemi, odzyskać zachwiany ostatnio grunt pod nogami, wybierać dobre ścieżki i trasy turystyczne, zachować zdrowie na górskim szlaku, unikać urazów kończyn dolnych.

Wodnik

(20 stycznia - 18 lutego)

Oko Horusa

Ochrania, przynosi wyższą wiedzę, pomaga korzystać z intuicji i rozwijać się duchowo, przywołuje harmonię i równowagę do życia, pomoże dostrzec potrzebne w podróży szczegóły i informacje.

Ryby

(19 lutego - 20 marca)

Trójząb Posejdona

Symbol władzy boga mórz, patrona znaku Ryb, pomoże w zachowaniu bezpieczeństwa, w szczególności w trakcie wodnych wycieczek i zabaw nad akwenami, daje poczucie mocy i władzy duchowej, przynosi pogodę nad morzem.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla