Gwiazdy

Jarosław Bieniuk we wzruszających słowach o Annie Przybylskiej. "Miałem komu się zwierzyć i z kim porozmawiać"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
"W cieniu sportu", Przegląd sportowy
Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk w najnowszym wywiadzie nawiązał do relacji z Anną Przybylską i roli, jaką żona odegrała w jego sportowym życiu. - To był taki przełącznik karierze - stwierdził były piłkarz. Odniósł się również do sportowców młodego pokolenia. Nie ukrywał, że zaszła olbrzymia zmiana.

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Choć obdarzona charakterystycznym głosem i niebanalną urodą aktorka odeszła w 2014 roku, jej postać budzi wciąż niemałą ciekawość. Jej życiowy partner, Jarosław Bieniuk, w podcaście "W cieniu sportu" zdradził, jak związek z aktorką wpłynął na jego piłkarską karierę. Relacja miała umożliwić mu rozwinięcie sportowych skrzydeł.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- To był taki naprawdę przełącznik w mojej karierze, to, jak się ustabilizowałem i ze mną zamieszkała Ania (...) - powiedział w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem. - Jak jesteś w związku, kładziesz się spać o tej samej porze, ewentualnie obejrzysz jakiś film. Taka stabilizacja w sporcie i rytm jest bardzo ważny. Pamiętam, że miałem wtedy super sezon, pierwszy taki dobry w ekstraklasie. (...) Mnie to ustabilizowało karierę, to, że w młodym wieku poznałem Anię, miałem 22 lata, miałem taki bufor, miałem komu się zwierzyć i z kim porozmawiać - dodał.

Jarosław Bieniuk o współczesnych piłkarzach

Jarosław Bieniuk pokusił się o porównanie i zestawił ze sobą dwa pokolenia piłkarzy. W jego opinii współcześni zawodnicy dużo poważniej podchodzą do sportu niż jego rówieśnicy.

- Chłopcy, którzy teraz trafiają do piłki, są naprawdę bardzo profesjonalni - zaznaczył. - To jest moje doświadczenie. Porównuję nas, jak byliśmy w ich wieku, i tych chłopców, którzy teraz w wieku 18, 19, 20 lat trafiają teraz do pierwszego zespołu, to naprawdę poziom ich świadomości, wiedzy, jest bardzo duży. Kiedy my jeździliśmy na zgrupowania reprezentacji, to było jak na kolonii - podsumował

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: "W cieniu sportu", Przegląd sportowy

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości