Gwiazdy

Córka Ani Przybylskiej została aktorką! Pójdzie w ślady mamy? WIDEO

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Fot. EastNews/ Facebook

Gwiazdy

Córka Ani Przybylskiej została aktorką! Pójdzie w ślady mamy? WIDEO

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Fot. EastNews/ Facebook

Oliwia Bieniuk ma na swoim koncie debiut aktorski. Córka Ani Przybylskiej wystąpiła w filmie. Jak wypadła? Odziedziczyła talent po mamie?

Zobacz też: Radosny promyczek, który zgasł przedwcześnie - Anna Przybylska


Oliwia Bieniuk odziedziczyła po swojej mamie urodę i... talent aktorski. Dwa lata temu została modelką i wystąpiła w kampanii reklamowej dla jednej z największych polskich marek odzieżowych w Polsce. Teraz przyszedł czas na film! Oliwia Bieniuk ma na swoim koncie debiut aktorski:

Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer", w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF - napisała dumna Oliwia Bieniuk.

Zobaczcie to wideo poniżej. Czy waszym zdaniem Oliwia ma szansę na karierę tak jak jej mama Ania Przybylska?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Zmagała się z nowotworem trzustki.

Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny. W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło - informację podała Małgorzata Rudowska, menadżerka aktorki na oficjalnej stronie.

Ania Przybylska urodziła troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Przybylska od 12 lat związana była z Jarosławem Bieniukiem.

Oliwia Bieniuk jest bardzie podobna do...

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki
Co sądzisz o tym artykule?
52
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0