Materiał promocyjny

Rusza kolejny nabór do programu w Dzień Dobry TVN — "Sposób na wnętrze"! Weź udział w castingu

Weź udział w castingu
Casting, sposób na wnętrze!
Źródło: DDTVN
Przed nami kolejna okazja do wzięcia udziału w programie w Dzień Dobry TVN — "Sposób na wnętrze", a to oznacza tylko jedno — nowy casting, do którego zapraszamy wszystkich naszych widzów. W programie po raz kolejny w zaledwie kilku prostych krokach razem ze specjalistami odmienimy wnętrza domów. Niezależnie od tego, czy marzy Ci się lekkie odświeżenie przestrzeni, czy kompletnie nowa aranżacja, w programie pokażemy, że to miła, prosta i przyjemna przygoda. Sprawdź, jak wziąć udział w castingu Dzień Dobry TVN '' Sposób na wnętrze''.

"Sposób na wnętrze": już niebawem rusza kolejna część programu w Dzień Dobry TVN

W każdym odcinku naszego nowego cyklu Kasia Jaroszyńska spotka się z nowym bohaterem. Jej zadaniem będzie poznać jego historię, potrzeby i oczekiwania. Niezależnie od tego, czy na planie spotka się z rodziną, parą, singlem czy singielką, nasza ekipa i eksperci Leroy Merlin stworzą projekt, który, po omówieniu z bohaterami, zostanie zrealizowany, a wszystkiemu towarzyszyć będą nasze kamery.

W kolejnej części nasi specjaliści zajmą się remontem spiżarni, pralni, garaży, a także garderoby. Razem z nimi rozwiążemy problemy, które często spotykamy w mieszkaniach czy domach. Rozprawimy się z brakiem miejsca do przechowywania, nudnej ściany, ciasnej i nieustawnej spiżarni, niepraktycznej garderoby czy wygospodarowania przestrzeni w garażu.

Po wizycie i zapoznaniu się z wnętrzarskim problemem Kasia Jaroszyńska wraz z ekspertami zabierze się za projekt, a po omówieniu go z bohaterami ekipa przystąpi do działania. Nasze renowacje nie wymagają demolki. Zadbamy o każdy etap metamorfozy: od prac remontowych po niezbędne dodatki i pokażemy, gdzie to wszystko kupić.

Casting do programu "Sposób na wnętrze" w Dzień Dobry TVN — jak się zgłosić?

Aby nasza akcja mogła się udać potrzebujemy tylko… Ciebie! Masz ciekawą historię i nudą przestrzeń, którą chcesz kompletnie odmienić? To idealnie. Właśnie dla Ciebie powstał nasz nowy cykl. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, opowiedz nam o sobie i pozwól nam odmienić Twoje wnętrza. Kto wie, może już niebawem to właśnie Ciebie odwiedzi Kasia Jaroszyńska z naszą ekipą? Od tego momentu dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć.

Zgłoszenia do Castingu do programu "Sposób na wnętrze" w Dzień Dobry TVN będą przyjmowane do 14.09.2024 r.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości