Materiał promocyjny

Rusza casting do cyklu ''Recepta na młodość'' w Dzień Dobry TVN. Weź udział i pozbądź się kompleksów

Rusza casting do cyklu "Recepta na młodość" w Dzień Dobry TVN
Rusza casting do cyklu "Recepta na młodość" w Dzień Dobry TVN
Źródło: Mat. prasowe
Wiele osób marzy o tym, by zatrzymać czas. Takie rozmyślenia pojawiają się najczęściej, gdy stajemy przed lustrem i dostrzegamy pierwsze oznaki starzenia. Opadająca skóra, zmarszczki, bruzdy - świadczą o naszej dojrzałości, a jednak my wciąż pragniemy pozostać na zewnątrz tak samo młodzi, jak czujemy się w środku. Chcesz poddać się zabiegom medycyny estetycznej? Weź udział w castingu.

Dzięki nowoczesnym technologiom, które opanowały świat, możemy spowolnić i tak już zbyt szybko płynący czas. Coraz częściej znajdują one zastosowanie w medycynie estetycznej, przez co możemy wyjść naprzeciw oznakom charakterystycznym dla dojrzałej skóry.

Nowy cykl DDTVN ''Recepta na młodość''

W jaki sposób medycyna estetyczna pozwala zatrzymać czas i cieszyć się promienną, zdrowo wyglądającą i jędrną skórą? Rusza nowy cykl Dzień Dobry TVN ''Recepta na młodość''. Będzie on poświęcony 8 wyjątkowym bohaterom lub bohaterkom, którzy dzięki najlepszym specjalistom przekonają się na własnej skórze, jak to jest zatrzymać, a nawet i cofnąć pierwsze oznaki starzenia.

Ich twarze zostaną poddane nowoczesnym zabiegom odmładzającym, a my będziemy śledzić te przemiany. Pokażemy, jak drobne zmiany mogą poprawić poczucie własnej wartości, zwiększyć pewność siebie i przywrócić radość z codzienności.

8 wyjątkowych bohaterów lub bohaterek

Zabiegi, które zostają wykonane bohaterom to: 

Lifting polegający na pozbyciu się nadmiaru skóry w dolnej partii twarzy oraz lifting tygrysi skroniowy, czyli chirurgiczne uniesienie brwi.

Lifting niwelujący tzw. chomiki, czyli opadającą dolną partię twarzy. Przeznaczony jest dla kobiet, które nie chcą poddawać się chirurgii, ale zmagają się z wiszącą skórą (zabieg z użyciem nici liftingujących).

Lifting oraz zabieg na szyję – pozbycie się drugiego podbródka i wiotkiej skóry szyi. To również zabieg z użyciem nici liftingujących.

Zabiegi wokół oczu i na usta, czyli podniesienie opadającej powieki nićmi oraz powiększenie ust kwasem hialuronowym. To dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą poddać się chirurgii, ale chcą rozwiązać problem z opadającymi powiekami i brwiami oraz zbyt małymi ustami.

Laser erbowy dla skóry problematycznej, szarej i z przebarwieniami. Zabieg dla osoby, która chce pozbyć się zmian skórnych np. blizn po trądziku.

Laserowy lifting twarzy i podbródka bez skalpela. Rozwiązanie na wiotką skórę i delikatne chomiki. Wskazany dla kobiet w wieku ok. 30 lat, które chcą w naturalny sposób unieść owal twarzy, bez ingerencji chirurgicznej i bez użycia nici.

Zabieg dla kobiet, które mają wiotką skórę, potrzebują napięcia, poprawy zagęszczenia i koloru skóry.

Profilowanie wolumetryczne twarzy kwasami hialuronowymi, polecany osobom o twarzy pociągłej, bardzo szczupłej, zapadniętej. Rozwiązanie zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny, to zabieg, który poprawia i wyrównuje kształt oraz proporcje twarzy.

Casting do cyklu ''Recepta na młodość''

Jeżeli chcesz pozbyć się kompleksów i nie martwić się więcej o tak szybko płynący czas – zgłoś się do cyklu "Recepta na młodość" w Dzień Dobry TVN. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, tam znajdziesz także regulamin castingu. Tak niewiele dzieli cię od gładkiej, pięknej i promiennej twarzy. Wykonaj pierwszy krok ku lepszej codzienności już dziś. Zdjęcia do programu ruszają w połowie lipca 2024, a zgłoszenia przyjmowane są do 1 września 2024 rok, nie zwlekaj.

LINK DO FORMULARZA.

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości