Gwiazdy

Anna Przybylska na archiwalnych nagraniach z dziećmi. Nieznane dotąd sceny chwytają za serce

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Anna Przybylska

Anna Przybylska ciągle jest żywa w sercach wielu Polaków oraz swoich bliskich. Nagrania, zdjęcia i wypowiedzi gwiazdy pozwalają zapamiętać ją jako opiekuńczą mamę i partnerkę, która oddawała się rodzinie. Jarosław Bieniuk opublikował nieznane dotąd filmiki, które idealnie pokazują, jaką mamą była aktorka.

Anna Przybylska - śmierć

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 r. Przyczyną śmierci była choroba, z jaką zmagała się gwiazda - rak trzustki. Aktorka osierociła trójkę dzieci. Miała 35 lat. Dramat Ani i Jarosława rozpoczął się dokładnie w lipcu 2013 r. To wtedy postawiono jej diagnozę. Wielomiesięczna walka z chorobą niestety nie przyniosła oczekiwanych skutków. Przypomnijmy, że Bieniuk w obliczu choroby ukochanej zakończył nawet karierę sportową.

W sobotę 4 października 2014 r. piłkarz zabrał ukochaną na spacer nad morze. Ich romantycznym sposobem na wspólne spędzanie czasu było obserwowanie żaglówek. To właśnie na plaży aktorka znajdowała chwile wytchnienia. W chwili, kiedy zakochani wrócili do domu, Ania była bardzo zmęczona. Jarek czuł, że to jej ostatni wieczór. W związku z tym miał wezwać księdza.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Widzowie pokochali ją zarówno za niesamowity dystans do życia, jak i za talent, który do dziś podziwiać możemy w wielu filmach tj. "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Superprodukcja", "Dzień świra", "Lekcje pana Kuki", "Złoty środek", "Bokser" czy "Sęp".

Anna Przybylska we wspomnieniach Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez 13 lat uchodzili za parę idealną. Co ciekawe, nigdy nie zdecydowali się na ślub, ale i bez tego tworzyli szczęśliwą rodzinę. Dla aktorki bliscy zawsze byli na pierwszym miejscu. Zamiast blasku fleszy, ona wolała ten, bijący z domowego ogniska. Przed śmiercią Anna Przybylska miała powiedzieć, że chciałaby, żeby Jarek poukładał sobie jeszcze z kimś życie.

Teraz były piłkarz opublikował serię nagrań i zdjęć z domowego archiwum. Zobaczymy na nich aktorkę jako troskliwą mamę, która całą swoją uwagę skupiała na dzieciach, które tak bardzo kochała.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości