Gwiazdy

Martyna Wojciechowska na szczycie! Polska dziennikarka z prestiżowym wyróżnieniem

Gwiazdy

Reporter:
Lidia Ostólska
Martyna Wojciechowska

Maryna Wojciechowska została doceniona w prestiżowym konkursie "World’s Most Admired 2021". Gratulacje spływają z całej Polski! Za co dziennikarka TVN została doceniona? Komu szczególnie dziękuje za zdobycie pierwszego miejsca?

Martyna Wojciechowska zdobyła pierwsze miejsce

Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych umieściła wpis, pod którym natychmiast pojawiły się gratulacje. O co chodzi? Okazuje się, że dziennikarka TVN została doceniona przez międzynarodowe jury w rankingu "World’s Most Admired 2021". Pierwsze miejsce to niepodważalny sukces. Co napisała Wojciechowska?

DZIĘKUJĘ ZA WYRÓŻNIENIE! Zajęłam 1. miejsce w rankingu „World’s Most Admired 2021” jako NAJBARDZIEJ PODZIWIANA POLKA. 2. miejsce zajęła Iga Świątek, 3. miejsce cudowna Janina Ochojska. Jestem zaskoczona i bardzo wzruszona, szczególnie, że grono laureatek jest onieśmielające

Dziennikarka TVN nie kryła wzruszenia. - W takich chwilach czuję, że to, co robię przez ostatnie 25 lat ma sens nie tylko dla mnie, ale też dla innych.

Kto organizuje ranking "World’s Most Admired"?

Ranking "World’s Most Admired" to międzynarodowa inicjatywa, która obejmuje 38 państw. Inicjatorem akcji jest agencja YouGov. Do przeprowadzenia plebiscytu wykorzystuje się ankiety z pytaniami.

Jedno z nich dotyczy osób, które w danym kraju budzą największe zaufanie wśród respondentów. Można wybierać spośród osób publicznych z kraju lub ze świata. To pierwsza weryfikacja, na podstawie której tworzy się już szczegółową listę nazwisk i oddaje do tzw. badania ilościowego, a na podstawie analiz powstaje ranking.

- Tak utworzono listę łącznie 20 osób z danego kraju i ze świata (10 mężczyzn i 10 kobiet), które cieszą się największym szacunkiem - wyjaśnia dziennikarka.

Okazuje się, że Martyna Wojciechowska miała silną konkurencję. O złoto walczyła z podziwianym przez Polaków Jurkiem Owsiakiem. Kto jeszcze budzi zaufanie opinii publicznej?

- Wśród mężczyzn największym podziwem w Polsce cieszą się: Jurek Owsiak i Robert Lewandowski. Znaleźć się w tak wspaniałym gronie to zaszczyt - podkreśla Martyna Wojciechowska

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Wpis w mediach społecznościowych został opatrzony wyjątkowym portretem Martyny Wojciechowskiej. Zdjęcie autorstwa Marty Wojtal tylko na Instagramie zebrało w niespełna godzinę ponad dziesięć tysięcy serduszek.

Zobacz także:

Reporter: Lidia Ostólska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości