Gwiazdy

Zofia Zborowska zachorowała na nowotwór. Dowiedziała się o nim, gdy była w ciąży

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Zofia Zborowska, Zosia Zborowska

Zofia Zborowska w rozmowie z Martyną Wojciechowską opowiedziała o bardzo stresującym momencie w jej życiu. Okazuje się, że aktorka w trakcie ciąży zachorowała na czerniaka. W tym samym czasie zrobiono jej zdjęcia, na których była bez makijażu i jadła zapiekankę. Fala hejtu, która wówczas na nią spadła odbiła się na jej samopoczuciu i nie ułatwiała walki z chorobą.

Zofia Zborowska o chorobie w trakcie ciąży

Zofia Zborowska postanowiła wrócić do momentu kiedy była w ciąży i zrobiono jej zdjęcie w trakcie jedzenia zapiekanki. Po publikacji tej fotografii aktorka zastanawiała się, co siedzi w głowie osoby, która czyha na takie ujęcia. - Dostawałam wiadomości, że dlaczego ja o siebie nie dbam, że jak w ogóle mogę się tak pokazywać, że pewnie mąż to nie może na mnie patrzeć i to od innych kobiet - wyznała aktorka.

Ta sytuacja zbiegła się w czasie z bardzo trudnymi wydarzeniami w życiu aktorki. - Powiem to, chociaż wiem, że będą nagłówki. Ja wtedy miałam czerniaka w ciąży i przechodziłam przez bardzo, bardzo trudny czas. To była ostatnia rzecz o jakiej myślałam to jak wyglądam. Chciałam iść na zapiekankę to poszłam na zapiekankę. Na szczęście to wszystko dobrze się skończyło - wyznała Zofia Zborowska.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Zofia Zborowska o pobycie na oddziale onkologicznym

Zofia Zborowska wspomina także jak wyglądał jej pobyt na oddziale onkologicznym. Zdarzało się, że nawet w szpitalu ktoś podchodził i prosił ją o zdjęcie. O chorobie aktorki wiedziało bardzo mało osób, w końcu jednak postanowiła powiedzieć o niej publicznie. Zdecydowała się to, by przestrzec innych i zachęcić do dbania o zdrowie.

- Myślę, że jest to dobry moment, żeby o tym powiedzieć, bo lato zbliża się coraz większymi krokami i ochrona skóry jest ważna - podkreśliła aktorka.

Dodała także, że moment, kiedy dowiedziała się o chorobie był dla mniej niezwykle stresujący. - Masz turbo stres, bo dowiadujesz się, że masz czerniaka z pieprzyka, który wyglądał jak każdy inny i dostajesz jeszcze takim uderzeniem od opinii publicznej, że wyglądasz jak gówno. Naprawdę trzeba mieć mocne nerwy, żeby się nie załamać - zaznaczyła aktorka. - Półtora miesiąca wcześniej miałam zagrożoną ciążę, dla mnie ta ciąża była naprawdę trudna. To była moja druga ciąża, bo pierwszą poroniłam - dodała.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości