Gwiazdy

Justyna Steczkowska chwali syna Leona. "Całkiem nieźle wychowany"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
21 lat od słynnej okładki Justyny Steczkowskiej i jej syna Leona
21 lat od słynnej okładki Justyny Steczkowskiej i jej syna Leona Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Justyna Steczkowska jest jedną z najlepszych polskich wokalistek. Właśnie mija 21 lat od słynnej okładki magazynu, na której gwiazda pojawiła się ze swoim synem Leonem. Jak wyglądają ich relacje? Jaką mamą jest Justyna Steczkowska? O tym opowiadali w Dzień Dobry TVN.

Justyna Steczkowska o relacjach z synem Leonem

21 lat temu ukazał się magazyn "Viva", na którego okładce pojawiła się Justyna Steczkowska z malutkim wówczas synem - Leonem. Jaki jest Leon?

- Lubi jeść, świetnie gotuje. Ma swój charakter i to mocny. Wie, czego chce, dąży do swoich celów, przy okazji jest bardzo zabawny, uroczy, śmieszny, z nim się nie da nudzić. [...] Całkiem nieźle wychowany, w sensie empatii do ludzi, dzielenia się tym, co ma. [...] Ma szeroki gest [...] - chwaliła syna Justyna Steczkowska w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Jak przebiegał okres buntu Leona?

- Czy ja się jakoś buntowałem? Ja po prostu nie lubiłem chodzić do szkoły. [...] Wydaje mi się, że w pewnym wieku chodzi się tam dla kolegów, a nie dla nauki - mówił Leon Myszkowski, syn wokalistki. Warto dodać, że młody mężczyzna idzie w ślady mamy i również zajmuje się muzyką. - Zacząłem grać, uczyć się, może grać to za duże słowo. Uczyć się grać jako DJ, jak miałem 15 lat. Dostałem pierwszy sprzęt. Poszedłem, zrobiłem kursy[...] - wspominał w Dzień Dobry TVN.

Mamie bardzo się podoba to, co nagrywa. - Zawsze przysyła mi: mama, posłuchaj, co myślisz. Więc jako zawodowy muzyk też mu doradzam [...] - przyznała Justyna Steczkowska.

Jaką jest mamą? Czy dawała synowi fory? - Jeśli musiałem coś załatwić, to miałem to załatwić i tyle - podkreślił Leon.

Justyna Steczkowska - 25 lat pracy artystycznej

Wokalistka świętuje właśnie 25 lat pracy artystycznej. Niedługo rozpocznie drugą część jubileuszowej trasy koncertowej.

- Serdecznie na nią Państwa zapraszam. Wszystkie informacje znajdziecie w moich mediach społecznościowych. Trasa jest super. Jest mnóstwo utworów ze wszystkich płyt. [...] Są wielkie wizualizacje. Jest orkiestra. Jest świetny zespół grający. Bardzo się cieszę tym dwudziestopięcioleciem - zaznaczyła Justyna Steczkowska.

Nowa płyta Justyny Steczkowskiej

25 lutego na rynku pojawi się jej najnowszy album. - Wydaje mi się, że jest bardzo ciekawa, [...] tym bardziej że prawdopodobnie jest to moja ostatnia płyta wydana w takim tradycyjnym stylu. Zawartość wydaje mi się naprawdę dobra, jeżeli chodzi o muzykę. Są orkiestrowe wersje, harfa piękna grająca, są medytacyjne utwory. Naprawdę bardzo piękne, które pokazują mój rozwój duchowy, który jest dla mnie bardzo ważny [...] - mówiła artystka.

Na płycie znalazły się także utwory nagrane w duecie. Z kim zaśpiewała Justyna Steczkowska? Dowiecie się tego z dalszej części naszej rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości