Gwiazdy

Rafał Maślak zdradził płeć drugiego dziecka. "Byłem przekonany, że to niemożliwe"

Gwiazdy

Rafał Maślak

Rafał Maślak już niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Poród jego ukochanej zbliża się coraz większymi krokami, toteż uznali, że czas poznać płeć dziecka. Wszystko wydarzyło się podczas bajkowego baby shower.

Rafał Maślak o rodzicielstwie

W 2019 roku Kamila i Rafał zostali po raz pierwszy rodzicami. Wówczas na świat przyszedł ich syn, Maksymilian, który wywrócił świat swoich rodziców do góry nogami. Model utrzymywał w wywiadach, że nie spodziewał się, jak bardzo zmienia się perspektywa po narodzinach dziecka i dodawał, że każdego dnia stara się być najlepszym tatą. Niebawem będzie miał okazję wykazać się na nieco szerszym polu, ponieważ Kamila jest w drugiej ciąży.

- Nie wychowujemy syna jakoś specjalnie. Dbamy o to, aby zbudować z nim silne więzi. Chcemy, żeby zawsze miał w nas wsparcie i wiedział, że może porozmawiać z nami o wszystkim. Chcemy, żeby czuł się kochany bez względu na wszystko . Oczywiście wprowadzamy zasady, bo sami byliśmy tak wychowywani. Na razie Maks jest mały, więc dotyczą głównie życia codziennego, np. wyznaczonych godzin spania, których bardzo mocno przestrzegamy - zdradził Rafał Maślak w rozmowie z Plejadą.

Drugie dziecko Kamili i Rafała Maślaków

Od momentu, gdy Kamila i Rafał ogłosili, że spodziewają się kolejnej pociechy, internauci zaczęli śledzić każdy ich krok i wyczekiwać jakichkolwiek nowych informacji, jednak Maślakowie nie ujawniali wielu szczegółów. Dopiero teraz podzielili się ze swoimi fanami relacją z baby shower, podczas którego zdradzili płeć dziecka. Na filmiku opublikowanym przez nich w Internecie widać, jak model przebija beżowy balon, z którego wylatuje różowe konfetti, co oznacza, że Kamila urodzi dziewczynkę. To prawdziwe zaskoczenie nawet dla samych rodziców, ponieważ spodziewali się kolejnego synka.

- Dalej nie mogę uwierzyć. Cały czas chce mi się płakać - mówiła Kamila Maślak.

- To się nie dzieje naprawdę, przecież ja mam dwóch braci, mój tata ma trzech braci... Ja byłem przekonany, że to niemożliwe, ale jednak będziemy mieć parkę. Wow, po prostu wow! - ekscytował się Mister Polski 2014.

Serdecznie gratulujemy!

Rafał Maślak ukrywał swój związek z obecną żoną. Dlaczego tak było? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości