Gwiazdy

Linie lotnicze zgubiły bagaże Rafała Maślaka i jego rodziny. "To jest prawdziwe podróżowanie w czasach pandemii"

Gwiazdy

Linie lotnicze zgubiły bagaże Rafała Maślaka i jego rodziny. "To jest prawdziwe podróżowanie w czasach pandemii"

Rafał Maślak od kilku dni wypoczywa w Meksyku. Pierwsze dni na miejscu nie wyglądały jednak jak wymarzone wakacje. Bagaże mistera polski i jego bliskich zostały w Europie.

Zima to czas, kiedy gwiazdy wybywają na wczasy do tzw. "ciepłych krajów".  Początkowo polski show-biznes zakochał się w Zanzibarze. Od kilku tygodni coraz większym zainteresowaniem cieszy się jednak kurort Tulum w Meksyku. Wygrzewają się tam już między innymi Blanka Lipińska i Natalia Siwiec z rodziną. Ostatnio za ocean polecieli też Rafał Maślak i Rafał Jonkisz z najbliższymi.

Rafał Maślak w Meksyku - nie obyło się bez problemów

Meksykańskie wakacje gwiazdorów nie rozpoczęły się najlepiej. Po drodze czekały ich aż cztery przesiadki, a po dotarciu na miejsce okazało się, że linie lotnicze zgubiły ich wszystkie bagaże, włącznie z wózkiem dla dziecka. Ich najważniejsze rzeczy osobiste zostały na lotnisku w Paryżu.

- Jak powiedział sam Rafał Maślak, przez kilka dni chodził w tych samych gatkach, ale był szczęśliwy. To, co się tam dzieje, to jest prawdziwe podróżowanie w czasach pandemii. Nie takie wygodne, do jakiego się przyzwyczailiśmy. U nich to jest prawdziwy survival - komentowała Basia Pasek.

Meksykańskie wakacje misterów Polski

Jak dowiedzieliśmy się z instagramowego profilu Rafała Jonkisza, misterom i ich rodzinom udało się już odzyskać część bagaży. Niestety, to nie koniec ich "przygód".

- Jest też wisienka na torcie, albo raczej: lusterko w bagażu brata... STŁUCZONE! - napisał obok zdjęcia znad basenu.

Zdjęcie panów skomentował Qczaj.

- Najważniejsze, że dolecieli. W dzisiejszych czasach latanie to taka trochę rosyjska ruletka - dodał od siebie.

Jak powiedziała Basia Pasek, panowie planują zostać w Meksyku na dłużej. Czekamy zatem na więcej zdjęć z gorącego Meksyku.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0