Rafał Jonkisz

  Rafał Jonkisz

  Już we wtorek 24 listopada świętujemy w Polsce Katarzynki. Bardzo podobne do Andrzejek święto, to magiczny, lecz zapomniany dzień kawalerów. W wigilię św. Katarzyny odbywały się bowiem wróżby młodych mężczyzn, którzy chcieli rozwiać wątpliwości dotyczące ożenku oraz poszukiwania partnerki.

  Czas panowania Rafała Jonkisza dobiegł końca. Nowym Misterem Polski 2016 został łodzianin Jan Dratwicki. Jak planuje wykorzystać swoja popularność? Na galę finałową wysłaliśmy dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego.

  Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015 to tegoroczny maturzysta. Z każdego dnia matur Rafał wrzucał zdjęcia swoich stylizacji na portale społecznościowe. Z jakim odbiorem spotkały się posty? Jak poszły mu egzaminy? I czy wybrał już kierunek studiów? Z Rafałem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Mister Polski 2015 przeprowadził się do warszawy. Odwiedziliśmy go z kamerą w jego pierwszym wynajmowanym mieszkaniu. Kto pomógł mu je znaleźć? Jak się czuje w Warszawie? Co z jego maturą? Czy będzie ją zdawał już w Warszawie? Z Rafałem Jonkiszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz zaprosił nas do swojej szkoły i klubu, w którym trenuje akrobatykę sportową. Powiedział, co sprawiło, że w młodym wieku musiał stać się bardzo odpowiedzialny, jak doszło do tego, że wystartował w konkursie Mistera Polski i jak zmieniło się jego życie po zdobyciu tytułu. Dzień Dobry TVN towarzyszyło mu również podczas studniówki.

  Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz jest tegorocznym maturzystą. Pomimo dobrej aparycji nie miał z kim iść na studniówkę. Z tego powodu Rafał zorganizował casting. Towarzyszyliśmy mu z kamerą podczas pierwszego spotkania z Eweliną - zwyciężczynią konkursu. Czy przypadli sobie do gustu?

  Nowy Mister Polski Rafał Jonkisz podczas wyborów Mister International nie dostał się do pierwszej piętnastki. Tym samym nie powtórzył sukcesu swojego poprzednika Rafała Maślaka. I właśnie tego ostatniego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o komentarz.

  Po roku panowania Rafał Maślak oddał swoją koronę osiemnastoletniemu Rafałowi Jonkiszowi. Pod względem urody nowy Mister Polski jest zupełnym przeciwieństwem swojego poprzednika. Jak się okazało w trakcie rozmowy z panami, nie jest to jedyna różnica. Kim jest i co robi nowy Mister Polski? Jakie rady ma dla niego Rafał Maślak? Obu Misterów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.