Gwiazdy

Magda Lamparska wspomina swoje stylizacje z czerwonego dywanu. "To nie tylko ubrania, a przede wszystkim podkreślenie charakteru"

Magda Lamparska, Magdalena Lamparska

Jakub Kaminski/East News

Gwiazdy

Magda Lamparska wspomina swoje stylizacje z czerwonego dywanu. "To nie tylko ubrania, a przede wszystkim podkreślenie charakteru"

Magda Lamparska, Magdalena Lamparska

Jakub Kaminski/East News

Wiele kobiet podziwia styl Magdy Lamparskiej. Aktorka niejednokrotnie spotyka się w mediach społecznościowych z zapytaniami internautek o poszczególne elementy garderoby. Okazuje się jednak, że nie zawsze wiedziała, jak się ubrać. Pomogła jej w tym prywatna stylistka. 

Styl Magdaleny Lamparskiej

Magda Lamparska od kilku lat należy do grona najlepiej ubranych polskich aktorek. Jej stylizacje publikowane na Instagramie cieszą się dużą popularnością, a tysiące fanek naśladują prezentowane przez nią zestawy. Nie zawsze jednak tak było. Aktorka w najnowszym filmiku na swoim kanale na YouTube wyznała, że ogromny problem stanowiło dla niej ciągłe przebieranie się - najpierw w ciągu dnia na planie, a potem na czerwony dywan. Dlatego też nawiązała współpracę ze specjalistką. 

- Od 4 lat mam ogromną przyjemność współpracować ze stylistką - Joanną Dadas, która pomogła mi odnaleźć swój styl, bo to nie tylko ubrania, a przede wszystkim podkreślenie charakteru i tożsamościAsiu, dziękuje Ci za naszą pracę i za to, że podzieliłaś się swoją wiedzą i doświadczeniem - napisała Magda Lamparska na Instagramie.

Stylizacje Magdy Lamparskiej

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych fotografię ze swoją współpracownicą, a także kilka zdjęć stylizacji z czerwonego dywanu, których autorką jest Joanna. Pierwsza z nich pochodziła z premiery filmu "365 dni". Magdalena pokazała się wówczas w białym garniturze marki Jessiki Ziółek, Wild Moscat, który uzupełniła koronkowym topem oraz delikatnymi kolczykami od Kasi Wójcik.

W drugim looku zaprezentowała się na konferencji prasowej tej samej produkcji. Artystka postawiła wtedy na czerń, a uwagę zwracała bufiasta bluzka retro w białe grochy & Other Stories. Jej ciemny materiał delikatnie prześwitywał, subtelnie odsłaniając nieco ciała.

Kolejny zestaw to cekinowy garnitur od zamkniętej w zeszłym roku polskiej marki Bohoboco. Na Różach Gali 2019 luźna i nieco kimonowa marynarka pięknie ułożyła się na ciele. Pasek w talii podkreślił zgrabną sylwetkę Magdaleny, za to lejące spodnie dodały całości nonszalancji.

W ostatniej kreacji Magda pojawiła się z kolei na premierze filmu "1800 gramów". Sukienka z połyskującego materiału pochodziła od Macieja Zienia. Jej asymetryczny krój sprawił, że aktorka nie pokazała zbyt wiele i wyglądała elegancko.

A jaka zasada przyświecała tym wszystkim stylizacjom?

- Nie możemy zaborczo dążyć za tym, co jest modne, co jest w kolorowych gazetach, tylko musimy sobie bardzo mocno to dozować. Takim moim powiedzeniem jest - im mniej, tym lepiej. I uważam, że w każdej sytuacji kiedy się ubieramy, warto sobie coś takiego przypomnieć - doradziła Joanna Dadas w odcinku "Having Fam".

Która stylizacja Magdy Lamparskiej najbardziej przypadła Ci do gustu?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Jak pandemia zmieniła pracę aktorów? Magdalena Lamparska odpowiada. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0