czerwony dywan

  Rafał Zawierucha był jedną z gwiazd podczas 46. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktor promował najnowszy film ze swoim udziałem "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje". Na czerwonym dywanie nie był jednak sam – towarzyszyła mu partnerka. W poście na Instagramie, gwiazdor pogratulował jej debiutu i podziękował za wsparcie. 

  Film "Teściowie" można oglądać już w kinach. Na premierze produkcji pojawiło się wiele gwiazd i osobistości znanych z pierwszych stron gazet. Sandra Hajduk i zapytała ich o to, jakich mają teściów i czy wyobrażają sobie siebie w tej roli.

  Rozpoczął się długo wyczekiwany 74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Ceremonia otwarcia jak zwykle wzbudziła wiele emocji, a gwiazdy ekranu prezentujące na czerwonym dywanie kreacje od najlepszych projektantów zadbały o to, by przykuć uwagę publiczności i fotoreporterów. Wśród nich znalazła się Andie MacDowell, której uroda i styl wzbudziły zachwyt całego świata.

  Wiele kobiet podziwia styl Magdy Lamparskiej. Aktorka niejednokrotnie spotyka się w mediach społecznościowych z zapytaniami internautek o poszczególne elementy garderoby. Okazuje się jednak, że nie zawsze wiedziała, jak się ubrać. Pomogła jej w tym prywatna stylistka.

  To już ponad rok odkąd czerwone dywany zwinęły się, a szelest starannie dobieranych kreacji gwiazd ucichł. Czy każda ze ściankowych stylizacji była udana? A może niektórych nigdy nie udało się pokazać i czekają w szafach na swój wielki moment? Sprawdziliśmy, czy gwiazdy tęsknią za wielkimi wyjściami i jak je wspominają.

  93. ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, na tę wyjątkową okazję gwiazdy przygotowują olśniewające kreacje. Które z poprzednich lat wciąż wzbudzają zachwyt? Stylizacje omówiła Malwina Wędzikowska, stylistka.

  Na czerwonym dywanie trzeba wyglądać idealnie w każdym calu - nic nie uniknie czujmy oczom fotoreporterów i obiektywom ich aparatów. Co i czy w ogóle gwiazdy jedzą przed wielkim wyjściem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała o to Katarzynę Warnke i Hannę Lis.

  Na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji pojawiły się modelki ... bez bielizny. O epatowaniu nagością, w celu zszokowania opinii publicznej i przykucia uwagi, rozmawialiśmy z psychoterapeutką Tatianą Mindewicz-Puacz i modelką Karoliną Malinowską. Gdzie, zdaniem naszych gości, leży granica dobrego smaku? Jak podobne akcje wpływają, na postrzeganie kobiet we współczesnym świecie?

  Modowe faux pas przytrafia się nawet tym gwiazdom, które na co dzień uchodzą za ikony stylu. Tego typu wpadki są zwykle szeroko komentowane w mediach. Gdzie leży granica między kontrowersją a kiczem? Czy ekstrawagancja opłaca się gwiazdom? Co jest modowym gwarantem sukcesu? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską oraz projektanta Dawida Wolinskiego.

  Jakie zasady obowiązują na czerwonym dywanie? Co wypada, a czego nie wypada robić? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Dorotę Gardias, Małgorzatę Sochę, Paulinę Krupińską, Katarzynę Sowińską, Krzysztofa Gojdzia, Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan.

  W tym roku na czerwonym dywanie w Cannes pojawił się Daniel Olbrychski. Aktor został zaproszony jako juror. Podczas festiwalu oceniał filmy w sekcji etiud studenckich oraz w konkursie obrazów krótkometrażowych. Czy jemu, jako aktorowi specjalizującemu się w rolach filmów pełnometrażowych, ciężej było oceniać krótkie etiudy? Jak czuł się w roli członka kapituły konkursu? Czy obrady jurorów były bardzo burzliwe? Dlaczego towarzyszy mu pewien rodzaj niedosytu? Na pytania prowadzących aktor odpowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.

  Patryk Bukalski - student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dostał się do finału castingu "Szukamy aktorskiego diamentu". Czym ujął jury? Co będzie musiał zrobić podczas finału castingu? Czy spodziewał się, że znajdzie się w finale? Czy umiejętności aktorskie przydają się mu w życiu?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas: kultowy Sherlock Holmes i współwłaściciel niezależnej firmy producenckiej - Benedict Cumberbatch, a na naszym czacie - klasyka świetnego humoru - Marcin Daniec. W programie także: kapitan Durczok na pokładzie "Rurka". Gościć będziemy także: Ewę Gawryluk i Bartłomieja Topę – parę z przyjaźnią w tle. O sile genów i wspólnych pasji: rodzeństwo Cugowskich, siostry Konarowskie i bracia Zielińscy. Budzą Was w sobotę punktualnie o 8:30 Magda i Marcin!

  Prestiż, blichtr, piękne suknie od najlepszych projektantów mody, dobrze skrojone smokingi i biżuteria rozświetlająca czerwony dywan - to wszystko na gali oscarowej, którą będziemy mogli zobaczyć z 2 na 3 marca. Ania Wendzikowska opowiedziała nam, jak branża filmowa przygotowuje się do tej uroczystości.

  Na czerwonym dywanie w Dzień Dobry TVN wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", który w lipcu tego roku obchodzi 60. urodziny. Podoba się Wam ich występ?

  Współpracowała z takimi zespołami jak zespołami KTO TO, Dreamland, Groovestreet, a także z Mezem. Na naszej scenie Kasia Wilk wykonała utwór "Po prostu".