Magdalena Lamparska

  Magdalena Lamparska

  Magda Lamparska niedawno wyznała, że przez długi czas wstydziła się tego, jak wygląda i nie zakładała bikini w obawie przed tym, że zostanie dostrzeżona przez paparazzi. Teraz jednak cieszy się niezwykle smukłą figurą, której zazdrości jej wiele kobiet. Aktorka opublikowała właśnie w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym, czym wywołała zachwyt wśród internautów. Zobaczcie, jak wygląda.

  Wszystkie babcie świętują dzisiaj swój dzień. O tym, jak ważna jest ich rola w życiu każdego człowieka, wie każdy z nas. Za co je kochamy? Czego nas nauczyły? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli aktorzy: Magdalena Lamparska, Agnieszka Więdłocha i Michał Mikołajczak. O swojej relacji z wnukami mówiła Irena Kamińska-Radomska, mentorka "Projektu Lady"

  Włosy są ważnym atrybutem kobiecego wyglądu, a ich utrata dla wielu kobiet jest przykrym i traumatycznym przeżyciem. Fundacja Rak'n'Roll ruszyła z kampanią "To nie ja", w której wystąpiła plejada znanych aktorek. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na peruki dla podopiecznych fundacji, które w wyniku chemioterapii straciły swoje włosy. O przedsięwzięciu rozmawialiśmy z ambasadorką Magdaleną Lamparską, trycholog Magdaleną Szymczak oraz Anetą Siwiec, która 16 lat temu straciła wszystkie włosy, chorując na białaczkę.

  Każdy z nas w głębi duszy jest jeszcze wewnętrznym dzieckiem, a samoświadomość rozwija każdego dnia. Co świadczy o naszej dojrzałości? Na to pytanie na Instagramie popróbowała odpowiedzieć sobie Magdalena. Wszystko wskazuje na to, że aktorka znalazła swoją definicję. Co na to fani?

  Czym różnią się castingi polskie od tych zagranicznych? Jak wyglądają te, realizowane na potrzeby do wielkich hollywoodzkich produkcji i czy rolę w filmie można zdobyć ... podczas rozmowy w barze? Kindze i Piotrowi opowiedzieli o tym: Magdalena Lamparska, Katarzyna Kołeczek i Paweł Sakowski.

  Wczoraj rozpoczął się Festiwal Kina Niezależnego Netia Off Camera. Z Magdą Lamparską spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Dlaczego aktorka co roku przyjeżdża akurat na ten festiwal? Co ją tu inspiruje? Na które filmy czeka najbardziej?

  Magdalena Lamparska zadebiutowała jako pisarka. O czym jest książka? Ile czasu nad nią pracowała? Co Magdę zainspirowało do napisania książki? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Według jednego z magazynów - Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka. To byłaby pierwsza ciąża aktorki. Czy Magda potwierdziła tę informację? Kto jest partnerem życiowym aktorki? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Barbarę Pasek.

  Niedawno w Los Angeles odbyła się premiera filmu "Azyl", na której pojawiła się Magdalena Lamparska. Jak reprezentowała Polskę na czerwonym dywanie?

  O sposobach na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach damsko-męskich, w filmie "Porady na zdrady", który można już zobaczyć na ekranach kin, oraz w życiu osobistym, rozmawialiśmy z Magdaleną Lamparską i Anną Dereszowską: "Cokolwiek się wydarzy trzeba spojrzeć na życie z dystansem". Ile łez wylały przez niewiernych mężczyzn?

  Do kin weszła komedia romantyczna "Porady na zdrady". O czym jest film? Jakie postacie grają w nim: Anna Dereszowska i Magdalena Lamparska? Co Sławomir Zapała powiedział o Tomaszu Karolaku i dlaczego nazwał go ślicznym? Na uroczystą premierę filmu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.