Gwiazdy

Pamela Anderson ma nowego partnera. Jej ostatnie małżeństwo trwało 12 dni i… nie było małżeństwem

Gwiazdy

X-News

Chociaż na ekranie nie widujemy jej już tak często, to życie prywatne aktorki wciąż wzbudza wiele emocji. Jak donoszą zagraniczne media, Pamela Anderson znowu jest zakochana i ma nowego chłopaka. Kim jest kolejny partner gwiazdy „Słonecznego Patrolu”?

Pamela Anderson ma nowego partnera

Na początku roku media na całym świecie obiegła informacja o ślubie 53-letniej Pameli Anderson z 74-letnim Jonem Petersem, amerykańskim producentem filmowym. Para miała pobrać się 20 stycznia w Malibu, a po 12 dniach ogłosić separację.

Jak się jednak okazało, żadnego ślubu nie było. Przynajmniej tak mówi sama zainteresowana.

Nie było ślubu, nie było małżeństwa, niczego nie było. To się skończyło naprawdę szybko i niczego nie było. Niczego fizycznie. To tylko przyjaźń. Żadne serca nie były złamane

- tłumaczyła Pamela Anderson, cytowana przez "New York Times".

Po rozstaniu z Petersem gwiazda „Słonecznego Patrolu” postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Jak donosi magazyn „People”, wybrankiem serca blond piękności ma być jej prywatny ochroniarz. Znają się od dwóch lat, ale do zacieśnienia relacji miało dojść dopiero podczas pandemii koronawirusa.

Pamela Anderson – życie prywatne

O każdym nowym związku Pameli Anderson jest zawsze głośno. Zdarza się i tak, że niektórzy dopisują aktorce kolejne małżeństwa. Gwiazda postanowiła zdementować plotki. Czy faktycznie pięć razy stawała na ślubnym koiercu?

Wyszłam za mąż trzy razy. Ludzie myślą, że pięć. Nie wiem dlaczego. Wyszłam za Tommy'ego (Lee), Boba (Ritchiego, znanego również jako Kid Rock) i Ricka (Salomona). I to tyle. Trzy małżeństwa. Wiem, że to dużo, ale mniej niż pięć

- wyznała w jednym z wywiadów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Security ? #whereswaldo ?

Post udostępniony przez Pamela Anderson ? (@pamelaanderson)

Nasz reporter, Marcin Sawicki rozmawiał z Pamelą Anderson. Zobaczcie rozmowę:

Zobacz też:

Ślub w czasach pandemii. Jak wyglądało bajkowe przyjęcie Dawida Czupryńskiego i jego ukochanej?

Michał Malinowski zamieszkał na łodzi. Gdzie zamierza dopłynąć?

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed 28 lat. Fani: "Piękny, Apollo z zazdrości by pękł"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości