Gwiazdy

Pamela Anderson zaprzeczyła małżeństwu z Jonem Petersem. "To się skończyło naprawdę szybko i niczego nie było"

Gwiazdy

Pamela Anderson zaprzeczyła małżeństwu z Jonem Petersem. "To się skończyło naprawdę szybko i niczego nie było"

Pamela Anderson i producent Jon Peters mieli się pobrać 20 stycznia w Malibu. Już na początku lutego aktorka ogłosiła, że para jest w separacji. Przypuszczano jednak, że w rzeczywistości nigdy nie sformalizowała związku. Teraz 52-letnia gwiazda "Słonecznego Patrolu" potwierdziła te doniesienia. Jak dodała, związek był krótką przygodą, której nie uważa za nic poważnego.

Pamela Anderson i Jon Peters - ślub, którego nie było 

W styczniu 2020 r. media na całym świecie obiegła wiadomość o piątym ślubie 52 -letniej Pameli Anderson. Jej wybrankiem był 74-letni Jon Peters, amerykański producent filmowy, który ma na swoim koncie wiele hitów, takich jak m.in. "Batman", „Rain Man" i „Narodziny gwiazdy". Teraz okazuje się, że ślubu nie było.

Aktorka potwierdziła, że związek był krótką przygodą, której nie uważa za nic poważnego.

Nie było ślubu, nie było małżeństwa, niczego nie było. To się skończyło naprawdę szybko i niczego nie było. Niczego fizycznie. To tylko przyjaźń. Żadne serca nie były złamane

- mówiła Pamela Anderson cytowana przez "New York Times".

Gwiazda "Słonecznego Patrolu" odniosła się także do faktycznej liczby swoich małżeństw.

Wyszłam za mąż trzy razy. Ludzie myślą, że pięć. Nie wiem dlaczego. Wyszłam za Tommy'ego (Lee), Boba (Ritchiego, znanego również jako Kid Rock) i Ricka (Salomona). I to tyle. Trzy małżeństwa. Wiem, że to dużo, ale mniej niż pięć 

Jak jednak dodała, ​​chce wyjść za mąż po raz kolejny. 

Jeszcze raz, proszę, Boże. Jeszcze tylko raz

- stwierdziła Pamela Anderson.

Pamela Anderson i Jon Peter - historia miłości

Historia Pameli i Jona Petera do złudzenia przypomina scenariusze filmów romantycznych. Jon zakochał się w Pameli już kilkanaście lat temu, podczas spotkania na imprezie „Playboya”. Producent zauroczył się wtedy piękną 19-letnią blondynką. Spotykał się z nią trzy lata, a następnie poprosił o rękę. Niestety, barierę stanowiła spora różnica wieku, Pamela twierdziła bowiem, że mężczyzna starszy o 22 lat jest dla niej zbyt dojrzały. Dlatego aktorka, niepewna dalszej przyszłości, odrzuciła zaręczyny. 

Przez kolejne lata oboje próbowali ułożyć sobie życie z kimś innym, jednak wszystkie związki kończyły się porażką. Oboje mają za sobą nieudane małżeństwa. Niestety, wszystko wskazuje na to, że wspólne szczęście nie jest im pisane.

Zobacz też:

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
68
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0