Gwiazdy

Pamela Anderson - rozwód po dwóch tygodniach!

Gwiazdy

Pamela Anderson - rozwód po dwóch tygodniach!

Zaledwie dwa tygodnie trwało piąte małżeństwo Pameli Anderson. Gwiazda rozstała się ze swoim wieloletnim przyjacielem 74-letnim Jonem Petersem. 

Pamela Anderson rozstała się już z piątym mężem. To informacja o tyle niespodziewana, że ślub odbył się... niecałe dwa tygodnie temu w Malibu. 52-letnia gwiazda wyszła wtedy za mąż za swojego wieloletniego przyjaciela Jona Petersa. 

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie, ponieważ poświęcamy trochę czasu, aby ponownie ocenić, czego chcemy od życia i od siebie nawzajem. Życie to podróż, a miłość to proces - powiedziała Pamela. 

Para odłożyła na bok także złożenie oficjalnej dokumentacji dotyczącej aktu małżeństwa. Pamela ma za sobą cztery nieudane związki małżeńskie.

Piąty ślub Pameli Anderson

Dwa tygodnie temu media na całym świecie obiegła wiadomość o piątym ślubie 52 -letniej Pameli Anderson. Jej wybrankiem był Jon Peters, amerykański producent filmowy, który ma na swoim koncie wiele hitów, min. "Batman", „Rain Man" i „Narodziny gwiazdy". Jak przebiegała ceremonia? Wiadomo jedynie, że na uroczystości pojawiła się córka producenta Kendyl oraz synowie aktorki, Brandon i Dylan Lee.

Zobacz też

Pamela Anderson po raz piąty wzięła ślub. Jej mąż to 74-letni amerykański milioner


Co sądzisz o tym artykule?
91
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0