Gwiazdy

Pamela Anderson po raz piąty wzięła ślub. Jej mąż to 74-letni amerykański milioner

Gwiazdy

Pamela Anderson po raz piąty wzięła ślub. Jej mąż to 74-letni amerykański milioner

Pamela Anderson po raz piąty zadecydowała się wyjść za mąż. Ceremonia, która od samego początku utrzymywana była w tajemnicy, odbyła się w poniedziałek w Malibu. Kim jest wybranek aktorki? To partner sprzed 30 lat.  

Piąty ślub Pameli Anderson

Media na całym świecie obiegła wiadomość o piątym ślubie 52 -letniej Pameli Anderson. Jak podaje magazyn "The Hollywood Reporter", aktorka w miniony poniedziałek powiedziała „tak”. Jej wybranek to Jon Peters, amerykański producent filmowy, który ma na swoim koncie wiele hitów, min. "Batman", „Rain Man" i „Narodziny gwiazdy". Jak przebiegała ceremonia? Wiadomo jedynie, że na uroczystości pojawiła się córka producenta Kendyl oraz synowie aktorki, Brandon i Dylan Lee.

Filmowa miłość

Historia Pameli i Jona do złudzenia przypomina scenariusze filmów romantycznych. Jak się okazuje, para nie była sobie zupełnie obca. Jon zakochał się w Pameli już kilkanaście lat temu, podczas spotkania na imprezie „Playboya”. Producent zauroczył się wtedy piękną 19-letnią blondynką. Spotykał się z nią trzy lata, a następnie poprosił o rękę. Niestety, barierę stanowiła spora różnica wieku, Pamela twierdziła bowiem, że mężczyzna starszy o 22 lat jest dla niej zbyt dojrzały. Dlatego aktorka, niepewna dalszej przyszłości, odrzuciła zaręczyny. 

Przez kolejne lata oboje próbowali ułożyć sobie życie z kimś innym, jednak wszystkie związki kończyły się porażką. Teraz , 74- letni Jon i 52- letnia Pamela, po czterech nieudanych małżeństwach, doszli do wniosku, że są sobie pisani. Na dowód tego 20 stycznia wzięli ślub. 

Pamela nigdy nie osiągnęła pełni artystycznego potencjału. Jeszcze zabłyśnie w prawdziwy sposób. Nie kochałbym jej tak mocno, gdybym skupiał się tylko na wyglądzie zewnętrznym. Piękne dziewczyny są wszędzie, ale przez ostatnie 35 lat pragnąłem tylko Pameli. Sprawia, że szaleję, ale w dobry sposób. Inspiruje mnie, a ja chronię ją, bo na to zasługuje 

- wyznał Jon w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
20
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0