Gwiazdy

Państwo Torres wzięli ślub na Zanzibarze. Do ołtarza poszli boso! 

Gwiazdy

Państwo Torres wzięli ślub na Zanzibarze. Do ołtarza poszli boso! 

Tomek Torres i Paulina Łaba są już małżeństwem. Muzyczna para wzięła ślub na pięknej, rajskiej plaży w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. O wyjeździe i przygotowaniach do ceremonii opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN. 

Tomek Torres i Paulina „Pina” Łaba-Torres zgraną parę tworzą już od kilku lat. Decyzję o ślubie w egzotycznej lokalizacji podjęli dokładnie rok temu, kiedy odwiedzili Zanzibar po raz pierwszy. Pokochali go tak bardzo, że zapragnęli pobrać się właśnie tam.

Organizacja ślubu na Zanzibarze

W dopięciu wszystkich szczegółów pomagała im Laura, Polka zajmująca się planowaniem egzotycznych wypraw, ale także ceremonii ślubnych. Jak wyznali w programie, w dniu uroczystości zaskoczył ich deszcz, na szczęście w momencie zaślubin pogoda już dopisywała.

Jesteśmy głęboko poruszeni ponieważ to co się wydarzyło przebiło nasze oczekiwania. (…) To miejsce nas urzeka, niesamowici ludzie, zapierające dech w piersiach widoki, piękne plaże – to wszystko chcieliśmy pokazać naszej rodzinie

- tak Paulina opisała jedno ze zdjęć dokumentujących ten wyjątkowy wyjazd.

Ślub Państwa Torres w otoczeniu najbliższych

W tym dniu zależało im głównie na obecności bliskich osób. Panna Młoda do ślubu poszła boso, tak też spędziła całe wesele. Zakochani bawili się na Zanzibarze przez kilka dni. Przyznali, że jest to dla nich idealny sposób na ślub i wesele. Mieli okazję porozmawiać z każdym gościem, zatańczyć, a to wszystko w otoczeniu przejrzystej wody i idealnie czystych plaż.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
75
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.01.2020
All
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Zanzibar piękne miejsce, razem z Mężem byliśmy w podróży poślubnej w 2018r. Pani Laura również organizowała nam wycieczki, serdecznie pozdrawiamy. Mam nadzieję, że Zanzibar dzięki temu, ze sie otwiera bardziej na turystów to stanie sie czystszym miejscem ? Przeżycie niesamowite, polecam serdecznie zobaczyć jak tam się żyje, tego nie da sie opisać, trzeba to zobaczyć na własne oczy ?