Gwiazdy

Pina i Tomek Torres – najbardziej kolorowa para Instagrama

Gwiazdy

Pina i Tomek Torres – najbardziej kolorowa para Instagrama

Kolorowy klan Torresów powiększa się. Jak pod jednym dachem wytrzymuje dwoje artystów, okrzykniętych najbardziej kolorową parą? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli Tomek Torres, Paulina „Pina” Łaba, Jose Torres oraz Izabela Torres.

Tomek Torres i Paulina „Pina” Łaba planują ślub. Czy młode pokolenie powtórzy sukces rodziców? Jak dwójka dynamicznych artystów radzi sobie pod jednym dachem?

Receptura na udany związek

Jose Torres i Izabela Torres są ze sobą ponad 30 lat. Dwa tak silne charaktery sprawiły, że para niejeden raz przezywała kryzys. Miłość i chęć zmian pozwoliła im przetrwać wszystko. Co było najtrudniejsze? Różnice kulturowe, które jak przyznała Izabela, występują do dzisiaj.

Nowe pokolenie kolorowej rodziny Torresów

Teraz ślub planuje kolejne pokolenie Torresów. Tomasz, muzyk i współtwórca zespołu Afromental związał się z Pauliną Łabą, aktorką musicalową, dubbingową i wokalistką Teatru Roma. Jaki przepis na sukces ma para?

Tomek i Pina są ze sobą 4 lata i jak na razie udało im się przetrwać bez kłótni. Jak twierdzą, ważna jest rozmowa i wymiana zdań, której nauczyli się w domu.

Zawsze chce słuchać, podstawą jest rozmowa i bez tego nie ma nic.

– powiedział Tomek

To właśnie wychowanie w dużej mierze ma wpływ na to, jak w dorosłym życiu będzie układać nam się w związku, czy będziemy potrafił wysłuchać drugiej strony i czasami iść na kompromisy, czy będziemy się kłócić.

Ja pokazywałem mu przykład, traktowałem kobietę, która była dla niego ważna z uczuciami.

 – przyznał Jose. 

Zobacz też: Lenny Kravitz przyjeżdża do Polski. Kiedy odbędzie się koncert? 

Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.01.2020
Asia
Miło się na nich patrzy, piękna para?