Julia Wieniawa i Baron byli przez kilka miesięcy najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu, a ich rozstanie wzbudziło wiele komentarzy. Trzeba jednak przyznać, że para potrafiła zachować przyjazne relacje. Sposób w jaki Baron skomentował zakończony już związek jest naprawdę godzien podziwu i naśladowania!

Julia Wieniawa i Baron byli ze sobą pół roku. Choć świetnie razem wyglądali i dobrze czuli się ze sobą, ich związek nie przetrwał. Podobno powodem ich rozstania miały być inne priorytety Julii i Aleksandra Barona, choć spekulowano, że znaczenie miała przede wszystkim duża, 15-letnia - różnica wieku. 

Związki powinny się kończyć w przyjaźni

Ostatnio rozstanie komentowała Julia Wieniawa twierdząc, że ich drogi po prostu rozeszły się. Zapewniała również, że nadal są w przyjaźni. Teraz to samo zrobił Baron. Muzyk bardzo pozytywnie wypowiadał się o byłej ukochanej.

Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak, jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.

– powiedział gwiazdor „The Voice of Poland” w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

To naprawdę krzepiące i godne podziwu, że para będąca pod czujna obserwacją mediów i fanów potrafiła się rozstać w zgodzie. Widać też, że to co mówią, to nie puste słowa. 

Sympatyczna wymiana zdań na Instagramie

Aleksander Baron i Julia Wieniawa wciąż mają ze sobą bardzo dobre relacje. Ostatnio muzyk Afromental skomentował zdjęcie byłej dziewczyny, które pochodzi z serialu, w którym Julia Wieniawa wciela się w postać Ady. 

Cześć Ada! Będzie dobrze, poradzisz sobie na koniec sezonu, cierpliwości.

 - napisał muzyk.

Na co Wieniawa odparowała z sympatią: 

Alek! Wiadomo, że oglądaliśmy już razem cały sezon, ale nie spojleruj ludziom.

To się nazywa rozstanie z klasą!

Co sądzisz o tym artykule?
62
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0