Gwiazdy

Olga Frycz zdradza swoje podróżnicze marzenia. Na jej liście jest tylko jeden europejski kierunek

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Olga Frycz uraczyła fanów kolejną instagramową widokówką z Malediwów. Przy okazji zdradziła, gdzie chciałaby spędzić najbliższe wakacje. W zamian fani podzielili się z nią swoimi podróżniczymi marzeniami.

Każdy, kto obserwuje profile Olgi Frycz w mediach społecznościowych, dobrze wie, że aktorka kocha podróże. W sieci nie brakuje jej zdjęć z zagranicznych wyjazdów. Gwiazda często wybiera się na wakacje ze swoimi znajomymi, w tym m.in. z Sonią Bohosiewicz.

Olga Frycz planuje wakacje na Instagramie

Chyba wszyscy liczymy na to, że opracowanie szczepionki przeciw COVID-19 i jej sprawna dystrybucja przyspieszą zakończenie pandemii, a tym samym powrót do upragnionej "normalności". Co prawda nadal nie wiadomo, jak będą wyglądały tegoroczne wakacje, jeśli chodzi o ruch turystyczny, ale Olga Frycz już teraz zdradziła fanom swoje podróżnicze marzenia. Wybrała kierunki z trzech różnych kontynentów.

Jakie są Wasze podróżnicze marzenia? Ja mam trzy: Japonia, Nowa Zelandia, Dania. Byliście tam? Do Danii może uda się pojechać latem. Japonia najpiękniejsza na wiosnę, a Nowa Zelandia podobno wspaniała cały rok. Bardzo, bardzo mi się marzy

- czytamy na instagramowm profilu aktorki.

Podróże Olgi Frycz

Do wpisu o podróżniczych marzeniach Olga Frycz dołączyła zdjęcie z wczasów na Malediwach. Aktorka od niedawna spędza tam urlop razem z córką Helenką. W komentarzach fani zaczęli dzielić się z nią swoimi przemyśleniami na ten temat. Co ciekawe, najczęściej padały Hawaje i Australia. Inni wskazywali też m.in. na USA, Maderę czy Norwegię.

Mimo pandemii Olga Frycz stara się w miarę możliwości realizować swoją podróżniczą pasję. Kilka miesięcy temu wypoczywała na Wyspach Kanaryjskich, a dokładnie na Teneryfie.

Zobacz też:

Marianna Gierszewska o świadomym rodzicielstwie. "Dziecko nie jest karą, poświęceniem kariery, ciała, pieniędzy"

Bohaterowie 2. sezonu serialu "Szadź". Sprawdź, kto dołączył do obsady hitu z Maciejem Stuhrem w roli głównej

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie z kolegami ze szkoły filmowej. Kogo z nich możemy oglądać na ekranach?

Zobacz wideo: Wakacje w Kenii z Olgą Frycz

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości