Gwiazdy

Oto najpopularniejsze gwiazdy na Instagramie. Kogo śledzi najwięcej internautów?

Gwiazdy

W dzisiejszych czasach media społecznościowe mają ogromny wpływ na karierę i codzienne życie wielu osób. Jest to jednak nie tylko wielka siła, ale również ogromna odpowiedzialność. Kto jest w czołówce najpopularniejszych profili na Instagramie?

Cristano Ronaldo

Cristiano Ronaldo udowodnił, że posty na Instagramie mogą dać większe zarobki, niż regularna gra w klubie piłkarskim, Juventusie Turyn. Firmy płacą prawie milion dolarów za posty, aby uzyskać dostęp do jego ogromnych zasięgów. Sportowiec może się pochwalić największą liczbą obserwujących na Instagramie - 243 mln.

- Mniej więcej sześciokrotna liczba obywateli Polski obserwuje jego profil. Prawie całe Stany Zjednoczone - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Ariana Grande

Ariana Grande zrewolucjonizowała przemysł muzyczny, pomimo nieco skromnych początków w serialu "Victiorious". O jej niesamowitej skali głosu mówią zarówno jej wielbiciele jak i krytycy muzyczni. Poza muzyką, karierą na Broadwayu i występami w telewizji, ma na koncie także kilka ról filmowych. Na Instagramie obserwuje ją 207 milionów fanów.

- No znana wokalistka, ale ja też nie spodziewałam się, że ona przebije np. Kim Kardashian, która to podobno jest królową sieci. Okazuje się, że jednak nie - stwierdziła dziennikarka.

Dwayne "The Rock" Johnson

Odtwórca głównej roli w "Szybkich i wściekłych" inkasuje 1 mln USD za post. Co więcej, "Forbes" uznał go za najlepiej zarabiającego aktora na świecie. Tylko w 2019 roku zarobił aż 90 milionów dolarów. Uchodzi za Stallona czy Schwarzeneggera XXI wieku. Poza niesamowitą sylwetką fizyczną, Johnson ma również wielkie poczucie humoru. Na Instagramie, gdzie obserwuje go 204 mln ludzi, pokazuje też, jak dobrym jest mężem i ojcem.

Kylie Jenner

Choć jest najmłodszą z sióstr Kardashian-Jenner, może się pochwalić ogromnymi sukcesami. W młodym wieku zbudowała imperium kosmetyczne, dzięki któremu zarobiła prawdziwą fortunę. Kylie Jenner ma takie zasięgi na Instagramie (obserwuje ją tam 201 milionów internautów), że gdy opublikowała link do rejestracji wyborców, na stronie odnotowano zwiększenie ruchu o 1500%.

Selena Gomez

Selena Gomez wzbudza zainteresowanie na całym świecie. 195 milionów obserwatorów śledzi nie tylko jej życie zawodowe, ale również prywatne. Zawody miłosne, problemy zdrowotne czy triki urodowe piosenkarki są komentowane przez wszystkie media. Nawet, gdy zdecydowała się na jakiś czas zrezygnować z mediów społecznościowych, jej popularność nie osłabła.

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości