Jaka jest numerologiczna 7? Sprawdź, gdzie dobrze się sprawdzi i z jakimi liczbami dobrze się dogaduje

Obliczanie numerologicznej cyfry
Numerologiczna 7. Jaka jest? Poznaj jej mocne i słabe strony
Źródło: Helin Loik-Tomson/Getty Images
Numerologiczna 7 to jedna z najbardziej zagadkowych liczb. Jest introwertyczna i notorycznie zamknięta w sobie. Choć mogłoby się wydawać, że w ten sposób odgradza się od świata, to w rzeczywistości poszukuje wtedy odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie człowiek może sobie zadać.

Numerologia. Cyfra 7. Jaka jest?

Numerologiczna 7 z zasady jest nieśmiała i introwertyczna. To osoba, która uwielbia medytować, kontemplować i poszukiwać. Prowadzi bogate życie wewnętrzne. W ten sposób nadaje wyższy sens swojemu istnieniu. Poszukuje w życiu obecności jakiejś wyższej siły, nierzadko jest to Bóg. To najczęściej osoba, która stroni od otoczenia i uwielbia własne towarzystwo. Duże przyjęcia będą ją nudzić. Choć z pozoru jest bardzo pewna siebie, to tak naprawdę pozostaje bardzo wrażliwa na opinię innych. Raczej nie spotkasz jej brylującej na przyjęciach - to spokój i samotność dają jej siłę. 

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Astrologia i ezoteryka

Horoskop na Chiński Nowy Rok. Co nas czeka w Roku Smoka?
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

7 numerologia. Jakie cechy charakteru posiada?

Numerologiczna 7 w życiu dąży do ideału, którym najczęściej jest osiągnięcie wysokiego poziomu duchowości (osiąga ją dzięki długiej medytacji). Zwykle jest perfekcjonistą, który poszukuje w swym życiu ładu i harmonii. Numerologia - liczba 7 mimo skupienia na własnym wnętrzu, liczy się ze zdaniem innych i bardzo zależy jej, by dobrze się o niej mówiło. Jeśli ktoś urazi jej uczucia, to nigdy mu tego nie zapomni. Gdy usłyszy złą opinię na swój temat, staje się złośliwa, a nawet zgryźliwa. Przyczyną takiego zachowania jest niska samoocena i posiadanie wielu kompleksów. Jej częste zmiany nastrojów mogą doprowadzić nawet do stanów depresyjnych. 

Liczba 7 numerologia. Życie zawodowe

Liczba ta jest przede wszystkim artystycznie uzdolniona, ale cechuje ją także wysoki poziom elokwencji. Numer 7 w numerologii ma też doskonałą pamięć i bardzo szybko przyswaja wiedzę. Dzięki dobrej intuicji nadaje się do odkrywania i eksploracji nowych, nieznanych obszarów. Przez swoje zainteresowanie duchowością numerologiczne 7 często zostają kapłanami, choć bez wskazania na konkretną religię. Potrafią szybko i skutecznie rozwiązywać problemy, dzięki temu są także dobrymi lekarzami, psychologami i pedagogami. W tych zawodach zgłębiają naturę człowieka, a więc robią to, co potrafią najlepiej. Numerologiczna 7 będzie też doskonałym filozofem. Dzięki dobremu gustowi i wrażliwości na piękno sprawdzi się także w roli dekoratora wnętrz i projektanta ubrań. Liczba 7 (numerologia) posiada również niemały talent muzyczny, który może wykorzystać w życiu zawodowym. 

Numerologiczny rok 7. Miłość

Dzięki swej elegancji i charakterystycznemu wyglądowi numerologiczne 7 szybko zyskują adoratorów. Potrafią być bardzo czułe i uczuciowe, szukają partnera, który będzie potrafił to odwzajemnić. Potrzebują osoby elokwentnej, z którą będą mogły porozmawiać na odpowiednim poziomie. Wejście w relacje nie przychodzi im łatwo. Musi upłynąć sporo czasu zanim zaufają nowej osobie, gdy jednak już to nastąpi jest to relacja trwała i głęboka. Numerologiczna 7 jest bardzo stałym partnerem, zdrada jest dla niej oznaką słabości, nigdy by się do niej nie dopuściła. 

Numerologia partnerska 7 i 7 mówi nam, że liczby te stworzą związek doskonały. Posiadają te same cechy i potrzeby, dzięki czemu świetnie się zrozumieją. Powinny tylko uważać, by poszukując swej duchowości, nie odpłynęły zbyt daleko i nie straciły kontaktu z rzeczywistością. Numerologia 3 i 7 sugeruje, że ten związek również ma dużą szansę na powodzenie. Liczby te nie tylko będą się wzajemnie rozumieć, ale także inspirować do czynienia rzeczy wyjątkowych. Numerologia 8 i 7 twierdzi, że choć liczby te wiele różni, to jednak mogą znaleźć nić porozumienia. 7 będzie doceniała skuteczność i odwagę 8, które w pewnym stopniu jej imponują. Numerologia 9 i 7 mówi nam, że liczby te łączą wspólne zainteresowania. Razem mogą stworzyć związek pełen zrozumienia i szacunku. 

Mocne strony numerologicznej 7

Cyfra 7 jest symbolem głębokiej refleksji i introspekcji. Reprezentuje mądrość, wrodzoną inteligencję i duchowe poszukiwania. Innym z największych atutów cyfry 7 jest jej niezależność. Ludzie pod tym numerem są niezwykle samodzielni i nie lubią polegać na innych. 7 jest numerem związanym z duchowością, mistycyzmem i poszukiwaniem prawdy. Osoby pod tym numerem często mają wyjątkowy dar do odkrywania ukrytych prawd i tajemnic.

Słabe strony numerologicznej 7

Niezależność, która jest atutem, może też prowadzić do izolacji. Numerologiczne 7 mogą często czuć się odizolowane od innych. 7 może mieć skłonność do pesymizmu, wynikającego z jej tendencji do nadmiernej analizy i krytyki. Z kolei potrzeba poszukiwania prawdy może prowadzić do uporu i niechęci do przyjmowania cudzych opinii.

Jak numerologiczna 7 radzi sobie w relacjach z innymi liczbami?

Numerologiczna 7 i 1

Może wystąpić konflikt, gdyż jedynka jest zdominowana przez ego, a siódemka przez duchowość. Jednak jedynka może uczyć 7 decyzji i stanowczości.

Numerologiczna 7 i 2

Dwójka i siódemka tworzą dobre zestawienie, ponieważ dwójka ma tendencję do troski i współczucia, które mogą złamać mur samotności siódemki.

Numerologiczna 5 i 3

Trójka z jej radością życia i optymizmem może być świetnym partnerem dla 7, pod warunkiem, że zrozumie jej potrzebę ciszy i samotności.

Numerologiczna 5 i 4

To ciekawe połączenie, gdyż obie cyfry cenią sobie stabilność. 4 jednak skupia się na praktyczności, gdzie 7 na duchowości.

Numerologiczna 5 i 5

Piątka może być dla 7 zbyt nieprzewidywalna, ale ich relacje mogą być fascynujące, jeżeli nauczą się akceptować różnice.

Numerologiczna 5 i 6

Szóstka jest oznaką macierzyństwa i opieki, co może ciepło wpływać na emocjonalne życie siódemki.

Numerologiczna 5 i 7

Dwie siódemki mogą tworzyć związek pełen głębi i tajemniczości, ale muszą uważać, aby nie popaść w izolację.

Numerologiczna 5 i 8

Ósemka z jej praktycznym podejściem do życia może pomóc siódemce zrealizować jej duchowe idee w rzeczywistości.

Numerologiczna 5 i 9

Dziewiątka, jako cyfra pełna empatii, może łagodzić pesymistyczne skłonności siódemki. Obie cyfry cenią duchowe poszukiwania co tworzy silną więź. 

Numerologiczna 7 to odzwierciedlenie głębokich, duchowych poszukiwań. Jak widać, potrafi ona nawiązać relacje z innymi numerami, choć nie zawsze są to łatwe związki. Pamiętaj, że klucz do zrozumienia tkwi w akceptacji różnic i cenię tych, którzy nas otaczają, niezależnie od ich numerologicznego klucza.

Zobacz także:

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Helin Loik-Tomson/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości